Вживлення імплантатів – надійне відновлення зубних втрат

З частковою чи повною втратою зубного ряду може зіткнутися кожен. Подібний результат несе естетичні проблеми та фізіологічні: змінюються риси обличчя, спостерігається порушення мови, відбувається викривлення ряду, руйнування інших молярів, кісткової тканини, ясен, а також можуть початися проблеми із травленням. Саме тому питання відновлення зубів не повинно відкладатися, для цього сучасна стоматологія пропонує скористатися імплантацією – вживлення зубних імплантів (імплантатів).

 width=Деякі віддають перевагу архаїчному методу – зубному протезування, проте імплантати належать до інноваційного способу, що має ряд переваг: процедура відбувається без торкання сусідніх зубів, уповільнення процесу резорбції кісткової тканини, довговічність (імплант може служити роками, при цьому вартість операцій приблизно однакова). Сучасний метод зубовідновлення – повна імітація моляра зі штучним коренем. Якщо потрібна зубна імплантація в Києві та інших містах України, слід вибирати клініку, враховуючи ціни на процедуру за Вживлення імпланту, а також кваліфікацію фахівців та обладнання для лікування пацієнтів.

Звернувшись до стоматологічної клініки європейського зразка Narin Dental Care, ви не помилитеся. Саме тут фахівці з великим досвідом роботи за допомогою найкращих матеріалів, ціна яких доступна для клієнтів Києва та інших міст України, зможуть вставити імплант або імплантанти, зробити відновлення зуба або зубного ряду, згідно з показаннями.

Імплантація зубів у Києві за вигідною вартістю

Враховуючи той факт, що імплантація зубів відноситься до хірургічного втручання, то, як і всі операції, містить протипоказання. На попередній консультації імплантолог унеможливлює наявність хронічних захворювань та інших причин, які можуть сприяти поганому загоєнню ран або приживленню стороннього тіла. Первинний огляд також включає комп’ютерну діагностику та аналіз отриманих результатів: візуалізація каналів, визначення параметрів кісткової тканини, проходження нервових стовбурів та інше.

Говорячи про верхню частину імпланта зуба, а точніше про матеріали виготовлення, можна відзначити, що в більшості випадків використовується титан, його сплави, діоксид цирконію, що впливає на вартість при установці зубної коронки в Києві та інших містах (вартість також може залежати від виробника). Нижня частина – штифт, що виготовляється з гіпоалергенних матеріалів. Абатмент – перехідник, що виготовляється з металу та кераміки. Вибір конструкції залежить від проблеми, яку потрібно вирішити, і навіть від анатомічних особливостей пацієнта. У сучасній стоматології використовується кілька основних видів зубних імплантів:

  • базальні – кріпляться у глибокому, базальному прошарку кісткової тканини, підходять для протезування кількох одиниць;
  • коренеподібні – закріплюються у губчастому шарі тканини, повністю імітуючи корінь; використовуються для всіх видів відновлення імплантами установка однієї одиниці або зубного ряду;
  • міні – аналог попередньої моделі, але конструкція більш тонка та коротка, що дає можливість застосовувати для встановлення знімного протеза.

Часто імплантування зубів буває комплексним, від цього також варіюється ціна самого протеза, вартість і тривалість установки. Процедура може бути одноетапною (відновлення за 2-4 відвідування спеціаліста) та двоетапною (поетапна установка конструкції, що займає від 4 до 6 місяців).

Стоматологічна клініка імплантації зубівNarin Dental Care (Київ) дозволяє поставити зубний імплант або відновити недостатній ряд, використовуючи високоякісні матеріали за доступною ціною< /strong> від провідних брендів.

Клініка, якій варто довіряти

Велике значення під час імплантації зубів, протезування та виконання інших стоматологічних послуг має досвід фахівця. Лікарі-стоматологи клініки Narin Dental Care постійно підвищують рівень кваліфікації, беруть участь у стоматологічних семінарах, що гарантує стовідсоткове виконання поставлених завдань з використанням інноваційних методів. У нас ви можете встановитинайкращі зубні імпланти Straumann, Tissue Level, Neobiotech, Bauers за доступною ціною з 100% гарантією на приживання. Використання матеріалів від надійних брендів – гарантія багатьох переваг:

  • досягнення результату на одному рівні з тканинами;
  • виключення порушення анатомічної ширини;
  • повне копіювання анатомії власних одиниць;
  • високоефективний матеріал виготовлення;
  • термін служби понад 10 років з мінімальною втратою кісткової тканини.

Тільки телефонний дзвінок або запис у режимі онлайн відокремлює вас від гарної посмішки!

Записатися на прийом

Наші контакти

Email: info@narindental.com
Робочі години: Пн - Пт: 09:00 - 21:00, Сб - Нд: 10:00 - 19:00
Контакти:
044 334 43 38