Діагностика

Для встановлення правильного діагнозу та складання коректного лікування, необхідне сучасне, висококласне обладнання. Насамперед важливо встановити причину захворювання, а не його наслідки. Саме це завдання виконує діагностика.

Діагностика в стоматології дозволяє виявити всі проблеми в порожнині рота, навіть на ранній стадії. Саме тому в Narin Dental Care так багато уваги приділяється комп’ютерній діагностиці. Технічні можливості нашої клініки та висока кваліфікація фахівців дають змогу безпомилково встановити діагноз, контролювати результати кожного етапу лікування, а також виявити індивідуальні особливості пацієнта. Крім того, без ретельного обстеження та діагностики просто неможлива робота лікарів-імплантологів.

Послуги нашої клініки

У нашій стоматології пацієнти можуть отримати комплексне обстеження за допомогою сучасної апаратури: рентген, панорамний знімок зубів (ортопантомограма), знімок із застосуванням радіовізіографа, 3D дослідження. Усі діагностичні процедури проходять безболісно і не завдають шкоди здоров’ю пацієнта.

Дентальний знімок дає уявлення про стан кісткової тканини. Його застосовують для діагностики: карієсу, підясенних поверхонь, вторинного карієсу під пломбами та коронками. А також контролю результатів терапії, зокрема лікування каналів зубів.

Панорамний знімок зубів – це ортопантомограма або ОПТГ, рентгенівський знімок верхньої та нижньої щелеп. Дозволяє отримати картину стану зубів, зубних каналів та кісткової тканини загалом. Обстеження триває всього півхвилини, воно необхідне при лікуванні різних кіст, пломбуванні кореневих каналів, складання комплексного плану лікування.

Томографія зубів Київ – показання для проведення діагностики

Лікар направляє пацієнта на КТ (3д знімок) щелепи у таких випадках:

  1. Травма щелепно-лицьового апарату.
  2. Підготовчий етап перед імплантацією, протезуванням.
  3. Необхідно виявити захворювання зубів, ясен, інших тканин ротової порожнини.
  4. Підготовка до хірургічного лікування (перед складним видаленням елементів зубного ряду).
  5. Потрібний моніторинг успішності лікування. У більшості випадків КТ відбувається після ендодонтичних або хірургічних маніпуляцій.
  6. Потрібно провести діагностику зубощелепних аномалій (неправильний прикус), особливостей будови та розвитку щелеп. За результатами КТ приймається рішення про необхідність ортодонтичного лікування.

Сучасна діагностика в Narin Dental Care збільшує точність встановлення діагнозу, допомагає об’єктивно побачити та оцінити клінічну картину, і, як наслідок, отримати максимально високий результат стоматологічного лікування.

Записатися на прийом

Наші контакти

Email: info@narindental.com
Робочі години: Пн - Пт: 09:00 - 21:00, Сб - Нд: 10:00 - 19:00
Контакти:
044 334 43 38