Швидка стоматологічна допомога

Стоматологічна невідкладна допомога

 

Всі дорослі люди чудово розуміють, що лікувати зуби потрібно вчасно, але не кожна людина вирушає до стоматолога при перших симптомах – появі незначного карієсу, легких болючих відчуттів. Багато хто воліє випити знеболювальну таблетку і відкласти візит “на потім”. Зрештою, несвоєчасне лікування призводить до ще більшого руйнування зуба, біль від якого перетворює життя на справжнє пекло.

Для таких випадків стоматологічними відділеннями надаються послуги швидкої стоматологічної допомоги, які дозволяють за мінімальний проміжок часу полегшити стан пацієнта. До таких послуг належать:

hirurgia2

  • симптоматичне зняття гострих больових відчуттів;
  • розкриття ясен (у разі флюсу тощо);
  • видалення зуба, якщо буде зрозуміло, що його лікування не дасть позитивного результату.

Як правило, отримавши першу допомогу, пацієнти проходять весь курс лікування, щоби надалі не стикатися з подібними проблемами. Як показує досвід, варто тільки почати, а далі кожен похід до стоматолога вже не викликатиме страху, тим більше, що сучасні методи анестезії роблять лікування зубів абсолютно безболісним.

 

Що може бути причиною сильного болю?

 

До швидкої стоматологічної допомоги люди звертаються, коли біль стає вже нестерпним і знеболювальні препарати перестають допомагати. Причини можуть бути такі.

  • Ускладнена форма пародонтиту, коли вже повним ходом розвивається абсцес (гнійне вогнище).
  • Вивих зуба чи перелом. Якщо звернутися до чергової стоматології протягом години після події, зуб ще може успішно прижитися.
  • Виразки та запалення на яснах. Причин таких явищ досить багато, тому встановити, що стало приводом для спалаху запального процесу, може бути лікар-стоматолог.
  • Зростання зуба мудрості. Це дуже часта причина, що провокує сильний біль. Непоодинокі випадки, коли вісімка не може прорізати ясна, в результаті в ясні над зубом утворюється запальний процес, відбувається накопичення гною, що викликає сильний набряк.
  • Травма. Це одне з найнеприємніших ушкоджень, яке найчастіше потребує тривалого лікування.

 

У кожному індивідуальному випадку застосовуються певні методики екстреної допомоги, а також можуть бути залучені спеціалісти. Наприклад, якщо йдеться про абсцес, буде задіяний лікар-хірург, а ортопед зніме коронку, якщо причиною болю є запальний процес під нею.

 

Швидка стоматологія у Києві

 

Стоматологічна невідкладна допомога надається клінікою Narin Dental Care, де ви можете в екстреному порядку отримати необхідне лікування. Перевагою нашої клініки є наявність першокласного обладнання та відмінних матеріалів для встановлення пломб найвищої якості.

У нас ви отримаєте грамотну консультацію, діагностику проблем порожнини рота з використанням високоточного обладнання. Наші лікарі знають, що таке індивідуальний підхід до пацієнта, тому складають план лікування, який відповідає фізіологічним особливостям. Звертайтеся – ми надамо будь-яку стоматологічну допомогу як в екстреному, так і в послідовному лікуванні.

Записатися на прийом

Наші контакти

Email: info@narindental.com
Робочі години: Пн - Пт: 09:00 - 21:00, Сб - Нд: 10:00 - 19:00
Контакти:
044 334 43 38