Відгуки

Професіоналізм, ретельність та позитивні емоції

Rated 5 out of 5
28.04.2023

Дякую стоматології Narin Dental Care за професіоналізм та ретельність. Надзвичайно привітний персонал, уважна адміністрація, сучасне обладнання, якісне лікування і максимальний комфорт.
А ще хочу подякувати Роману Марченку. Це той лікар, який дарує впевненість та допомагає повернути пацієнтам красиві посмішки. Він тактовний, акуратний, обережний та чіткий одночасно, застосовує передові європейські технології. Протезування відбулося не лише безболісно, а й оперативно, а головне – якісно. Дуже задоволена результатом.
З повагою
Вікторія Недзельська

Вікторія Н.

Якість і професіоналізм - пріоритети лікаря Головіна О.В.

Rated 5 out of 5
29.07.2022

Маю великий досвід спілкування із стоматологами – терапевтами багатьох медзакладів Києва, у тому числі сучасних приватних. Тільки в клініці Narin мені по-справжньому повезло, тому що Олександр Вікторович – справжній професіонал! Увага до пацієнта, професійний підхід, такт – складаються в якісний кінцевий результат. Абсолютно ніякої халтури, скрупульозно робить свою роботу. Лікували спочатку доньці, тепер сама розпочала лікування із складної проблеми і залишилась задоволена.
Окремо подякую його помічниці Альоні, – завжди привітна, зібрана, акуратна, а також – персоналу на рецепції (молодці!).
Клініка із сучасним обладнанням, сучасними медикаментами. Рекомендую всім!

Камбулова Юлія

Приємно та ефективно

Rated 5 out of 5
06.07.2022

Зрозуміло, що коли приходиш лікувати зуби, про косметолога не думаєш, а даремно. У клініці Narin Dental Care отримала сертифікат на косметичні послуги і залишилась задоволена знайомством з косметологом Юлією. Кабінет, наче операційна, сучасне обладнання та прекрасні косметичні засоби. Юлія чітко визначила, яку саме процедуру бажано здійснити, розповіла, як та чи інша маска діє на шкіру. Була у неї вже тричі. Дуже вдячна і хочу побажати Юлії хороших клієнтів.

Вікторія

Якісно, професійно та позитивно

Rated 5 out of 5
01.06.2022

Хочеться поділитися враженнями від відвідування стоматології Narin Dental Care. Чудовий сучасний медичний заклад. Привітні та дуже приємні у спілкуванні адміністратори, навіть балують пацієнтів “бонусами”. Особлива подяка лікарю О.В. Головіну та його вмілій помічниці Олені. Вони працюють у прекрасному тандемі та на позитиві. При первинному огляді були враховані усі нюанси, лікар зрозуміло пояснив та надав адекватні рекомендації щодо подальшого плану лікування. Олександр Вікторович, наче ювелір, впевнено та обережно виконує тонку роботу, безболісно та ефективно долає карієс. Відчувається високий професіоналізм. І взагалі, тут співробітники дуже уважні до людей. Тож рекомендую клініку усім, хто цього потребує!

Вікторія Недзельська

Доброжелательность и профессионализм

Rated 5 out of 5
09.03.2022

Большое спасибо персоналу клиники Narin за добропорядочное отношение и качество работы! Удаляли молочной зуб ребенку, всё прошло быстро и безболезненно. Приятный коллектив и индивидуальный подход к пациенту. Остались очень довольны! Отдельное спасибо врачу Анне и администратору Наталье за внимательное отношение и профессионализм!

Николай