Стоматологія для вагітних

Вагітність – радісний і водночас складний період у житті жінки. Внаслідок нестачі корисних мінеральних речовин, зміни гормонального фону та інших обставин у майбутніх мам нерідко виникають проблеми із зубами. У цей період не можна зазнавати болю, необхідно негайно лікувати зуб, щоб не нашкодити майбутньому малюкові.

Для стоматологів вагітні жінки представляють окрему групу пацієнтів, які потребують виключно індивідуального підходу. По-перше, дається взнаки психологічний стан, а по-друге, необхідно дуже акуратно підбирати медикаментозні препарати, анестетики, антибіотики, які не завдадуть шкоди ні малюкові, ні майбутній мамі.

Стоматологія для вагітних починається, перш за все, з огляду лікарем ротової порожнини, проведення діагностичних процедур за допомогою спеціального обладнання. Далі нерідко стає питання про вибір знеболювальних препаратів, які впливають на організм, тому до їх введення пред’являються особливі вимоги.

Деякі вагітні жінки вважають за краще терпіти біль під час лікувальних процедур, тільки для того, щоб «не пустити» у свій організм хімічні засоби, і роблять це дарма. По-перше, серед сучасних анестетиків є щадні препарати, які може підібрати досвідчений лікар, а по-друге, терпіти біль – отже, відчувати сильний стрес. У такому разі стає спірним питання, що гірше.

Найменші болючі відчуття в зубах, кровоточивість ясен та інші неприємності – сигнал для відвідування стоматолога, при цьому абсолютно неважливо, на якому триместрі вагітності ви знаходитесь.

Важливо звертатися до клінік, що спеціалізуються на роботі з такою особливою групою пацієнтів, які мають у своєму штаті стоматолога для вагітних, який врахує всі індивідуальні фізіологічні та психологічні особливості.

 

Лікування зубів у вагітних у клініці Narin Dental Care

 

Стоматологічна клініка Narin Dental Care – те, що потрібно, якщо ви перебуваєте в положенні. У нас все продумано до дрібниць, щоб створити найбільш сприятливі, комфортні умови. Наші фахівці, які мають великий досвід роботи у майбутніх матусь, забезпечать професійний підхід, уважне ставлення та турботу, підберуть перевірені медикаменти.

Хоча деякі медики рекомендують відвідування стоматолога лише з настанням другого триместру, трапляються проблеми, які потребують негайного втручання. Стоматологія для вагітних у нашій клініці, розташованій у Києві, передбачає використання спеціалізованого професійного обладнання європейської якості, застосування максимально безпечних медикаментозних препаратів, інноваційних методик, які аж ніяк не зашкодять здоров’ю пацієнтки.

Перший етап – діагностика. Проводиться дослідження з використанням спеціального апарату – радіовізіографа, який, на відміну від застарілого рентгенівського обладнання, дає мінімальне опромінення, не здатне завдати шкоди. Його використання гарантує точний результат у 3D-форматі та абсолютно безболісно для пацієнта.

Якщо в ротовій порожнині почав розвиватися запальний процес, не впадайте в паніку. Наші спеціалісти підберуть безпечні антибіотики, які забезпечать ефективну, правильну терапію. Для лікування пародонтозу та інших захворювань ясен ми застосовуємо високоефективний апарат Vector, ультразвуковий вплив якого допомагає перемогти захворювання на його стадії.

Нерідко для лікування зубів необхідне введення анестезії, оскільки, як ми вже говорили, терпіти сильний біль може бути ще небезпечнішим. Наші хірурги використовують анестетики перевірених виробників, які не містять таких речовин, як тетрациклін, стрептоміцин, які можуть спричинити порушення кісткової тканини.

 

Чому обирають нас?

 

Клініка Narin Dental Care проводить комплексне професійне лікування будь-яких проблем ротової порожнини. Перевагами стоматології для вагітних у нас є:

  • застосування професійних методик, що не впливають на розвиток плода та здоров’я майбутньої мами;
  • використання сучасного обладнання європейської якості та витратних матеріалів;
  • максимально комфортні умови;
  • доступні ціни, різноманітні знижки та акції.

У нас на вас чекають дружня атмосфера, якісне лікування та швидке обслуговування – те, що необхідно вагітним жінкам.

Записатися на прийом

Наші контакти

Email: info@narindental.com
Робочі години: Пн - Пт: 09:00 - 21:00, Сб - Нд: 10:00 - 19:00
Контакти:
044 334 43 38