Відбілювання зубів | Загальна інформація

Перлова посмішка – це ознака успіху, здоров’я та добробуту.
Красива посмішка здатна змінити зовнішність людини, відволікаючи увагу від можливих недоліків.
Якщо Ви любитель кави, кольорових напоїв, куріння, зубна емаль набуває непривабливого відтінку.
Це може відбуватися і через генетики. У разі необхідно пройти процедуру відбілювання зубів.

Відбілювання зубів або освітлення зубів – це методика, за допомогою якої можна зробити емаль світлішою на 9 відтінків.
Завдяки цьому посмішка стає сяючою і привабливою, вона по-справжньому прикрашає людину, позбавляє безліч комплексів, додає впевненості в собі.

Природний колір може залежати від складу води, їжі, яку людина вживає.
А також від складу слини, гігієни порожнини рота та стану здоров’я людини загалом. Так що поняття “краса” та “здоров’я” невід’ємно пов’язані один з одним. Відбілювання має на увазі зміну кольору зубів, закладеного генетично або набутого протягом життя.

Види відбілювання

Відбілювання можна розділити на кілька видів: домашнє, косметичне, хімічне, фото (Pearlsmile) та лазерне.
Але всі вони діють за одним принципом – перекис (водню або карбаміду) активується у різний спосіб і освітлює пігмент у твердих тканинах зуба. Відбувається те саме, що і при освітленні волосся. Тільки зуби наново не відростають. Принципово нових методів немає. Відбілюючі зубні пасти, щітки, порошки жодного відношення до відбілювання не мають – це просто зухвала реклама та маркетинговий хід.

Домашнє відбілювання представлене різними смужками/капами. Вони містяться гель. Концентрація мінімальна, ефект також дуже актуально для підтримки результату професійного відбілювання. Нашим пацієнтам ми рекомендуємо набір американського виробництва. Застосування цього набору входить до протоколу клінічного відбілювання Magic Smile.

Набір домашнє відбілювання Magic Smile складається із сучасної лампи, яка не шкодить зубам, оскільки застосовується не ультрафіолет, а лише холодне світло синього спектру. Використовується гель, що відбілює, на основі Пероксид Карбоміду 36%, який діє дуже дбайливо, не дратуючи слизову оболонку ротової порожнини. Крім цього, в набір входить гель з мінералами (фтор, кальцій, натрій), він зміцнює емаль зубів і значно продовжує результат відбілювання.

Другий варіант – це косметична відбілювання в салоні. Але слід пам’ятати, що в такому закладі навряд чи Ви знайдете стоматолога. Там працюють продавці, завдання яких – продати.

Фото, що активуються, системи відбілювання (фото відбілювання емалі) – найпопулярніші. Косметичне відбілювання належить до них, але в даному випадку концентрація перекису в гелі на порядок вища – 20-30%, проти максимально дозволених у косметичних системах 6%. Через таку високу концентрацію речовини доводиться боротися з побічними ефектами у вигляді чутливості, небезпеки пошкодження емалі, опіків ясен. Порада кваліфікованих стоматологів – не варто йти на поводу у реклами, якими б привабливими не були умови! Приходьте лише на перевірену систему, попередньо проконсультувавшись із лікарем!!

Бережне та безпечне відбілювання зубів у клініці Narin Dental Care

У клініці Narin Dental Care використовується найпрогресивніша, сертифікованіша, американська система відбілювання Magic Smile. Ми підбираємо тип гелю та протокол процедури, враховуючи індивідуальні особливості зубів пацієнта.
Потрібно пам’ятати, що перед процедурою відбілювання необхідно пролікувати зуби. А також за допомогою професійного чищення видалити наліт та камінь, оскільки під зубним каменем емаль не змінить колір!

bez imeni 2

Відбілювання зубів – це кардинальне перетворення вашої усмішки всього за 1 годину

Київ – це місто, де можна освітлити зуби лише за 30-60 хвилин. Відбілювання є цілком доступною процедурою для більшості жителів столиці, оскільки її вартість невисока.

Приходьте до Narin Dental Care, і ми з радістю підберемо для Вас самий
ефективний метод освітлення емалі, після чого Ви залучатимете захоплені погляди своєю білосніжною посмішкою.

Записатися на прийом

Наші контакти

Email: info@narindental.com
Робочі години: Пн - Пт: 09:00 - 21:00, Сб - Нд: 10:00 - 19:00
Контакти:
044 334 43 38