Зубні протези з кераміки

Коронка варта імітації зуба. Її завдання – зберегти залишки від зуба, який зіпсувався, чи просто виконати його заміну. Якщо його зовсім немає, доведеться виконувати установку штифта або культової вкладки, а після – закріплення коронки. За наявності хворого зуба потрібне його пломбування та обточування.

Цільнокерамічні коронки встановлюються при руйнуванні зуба більш ніж на 50 відсотків, ціна залежить від розмірів. Також такі методики застосовуються у разі потреби коригування візуальних недоліків. Коронки бувають різних типів, відрізняються вони матеріалом.

Переваги керамічних зубних протезів

У стоматології керамічні коронки виготовляються з високоміцної порцеляни, яка здатна витримувати значні навантаження. Цілісні коронки призначені для передніх зубів, каркас із цирконію призначений для молярів, так як він відрізняється більшою міцністю. Порцеляна пропускає через себе сонячне світло, тому зуби виглядають повністю натуральними. При цьому слід враховувати, що в процесі експлуатації не відбувається зміни відтінку протеза, який максимально близько підібраний до природного кольору зубів. Відмінності практично непомітні на око. Варто зазначити, що порцеляна є нетоксичним матеріалом, який не викликає алергії. Щільно прилеглі протези не призводять до запалення, здорова частина зуба захищена від карієсу.

При виготовленні коронок користуються різними технологіями:

  • пресованим литтям;
  • гальванопластикою;
  • комп’ютерне моделювання.

Вартістьь керамічної коронки на зуби у Києві залежить не тільки від того, скільки коштує</strong > сама кераміка, та й від ціни послуг.

Вартість керамічних коронок – як вибрати клініку?

Пацієнт перед тим, як виконати установку керамічних коронок на зуби, повинен поцікавитися не тільки ціною. У Києві або в іншому великому місті є багато стоматологій, які пропонують різні ціни єни на коронки< /strong> для зубів з кераміки та протезування. Перед тим, як встановлювати кераміку, необхідно виконати санацію та лікування ротової порожнини. Після цього виконується обточування збережених з убів, зазвичай ціна процедури входить у вартість послуг на установку керамічних зубних коронок у Києві . Після припасування за розміром знімається зліпок з поверхні, яка потім покривається тимчасовим складом з полімеру. Наступний етап – виготовлення протезу, після чого його фіксують за допомогою стоматологічного цементу. Пацієнту доведеться в майбутньому дотримуватись особливого режиму догляду за ротовою порожниною. Фахівці рекомендують користуватися спеціальними ополіскувачами, також слід стежити за видаленням залишків їжі, які залишилися у просторі між зубами та місцях, де їжа контактує з ясною. Також не рекомендується чистити зуби пастою з високим вмістом абразивів.

Клініка Narin Dental Care (Київ, Україна) пропонує всі види стоматологічних послуг: поставити керамічні імпланти на передні зуби і всі інші, протезування, різноманітні протези та коронки з кераміки та інших матеріалів, різні ціни. Щоб призначити зручний час зустрічі, достатньо зателефонувати за телефонами, вказаними на сайті. Менеджер вислухає проблему та підкаже, до якого фахівця потрібно звернутися.

Записатися на прийом

Наші контакти

Email: info@narindental.com
Робочі години: Пн - Пт: 09:00 - 21:00, Сб - Нд: 10:00 - 19:00
Контакти:
044 334 43 38