Ендодонтія зубів – показання та причини виникнення

Сучасна стоматологія дозволяє усувати будь-які, навіть найскладніші та занедбані дефекти ротової порожнини. До одним з найбільш складних напрямків у роботі лікарів-стоматологів відноситься лікування зубних каналів. У коронці та кореневих каналах зуба знаходиться м’яка тканина – пульпа. У ній зосереджено велику кількість нервів, а також артерії та лімфатичні судини зуба, тому при запаленні пульпи з’являється зубний біль.

 

Причиною пульпіту найчастіше є ураження зубної емалі мікроорганізмами, що діють у ротовій порожнині. Також запалення пульпи може виникнути внаслідок травми зубної тканини, пошкодження нерва, порушення кровообігу або як наслідок захворювання пародонту. На жаль, навіть регулярне чищення не зможе повною мірою захистити здорову тканину від згубного впливу стрептококової бактерії. Тому вкрай важливо проводити регулярну санацію у стоматолога та пломбувати уражені карієсом зуби. В іншому випадку вам доведеться проводити ендодонтичне лікування зуба, яке вважається однією з найскладніших стоматологічних операцій. Вона потребує високої кваліфікації стоматолога, а також наявності сучасного високотехнологічного обладнання.

Ендодонтичне лікування зуба – послідовність процедури

Залежно від стадії розвитку пульпіту, хворому може знадобитися від одного до трьох відвідувань стоматолога, вартість лікування каналів зуба обумовлюється з лікарем. Основні етапи ендодонтії такі:

  • після візуального огляду лікарем, за потреби, хворому роблять рентген-знімок хворого зуба;
  • уражений пульпітом зуб знеболюють та ізолюють за допомогою спеціальної латексної пластини;
  • виробляється розтин пульпової камери, видаляються всі пошкоджені тканини, при необхідності розширюються кореневі канали;
  • щоб попередити інфікування тканин, а також вбити шкідливі бактерії, стоматолог вносить ліки та ставить тимчасову пломбу;
  • наступний візит передбачає чистку, стерилізацію, сушіння та пломбування каналу, при необхідності видаляється нерв;
  • остаточний етап — відновлення коронкової частини зуба за допомогою пломби, вкладки або коронки.

 

Ціна на лікування кореневих каналів зуба залежить від багатьох факторів, після діагностики ваш стоматолог озвучить передбачувану суму.

Сучасні технології в ендодонтії

Інноваційні технології та сучасне обладнання значно спрощують роботу лікаря-ендодонтиста та дозволяють отримати гарантовано якісний результат. Ендодонтія – складне лікування, тому ціна на нього відповідна. За допомогою сучасного комп’ютерного томографа стоматолог отримує тривимірний знімок з високою роздільною здатністю, що дозволяє оцінити індивідуальну будову кореневих каналів. Використання операційного мікроскопа значно покращує видимість, знижуючи виникнення непередбачених ризиків під час проведення операції.

 

Головною метою, яку переслідує лікар-ендодонтист, є збереження вашого зуба, для цього зубні канали піддаються чищенню та подальшому лікуванню. Стоматологічна клініка Narin Dental Care повністю обладнана високотехнологічними апаратами для ендодонтичного лікування кореневих каналів зубів, вартість якого прийнятна. Вам не потрібно відвідувати кілька медичних закладів, ми проведемо якісне обслуговування пацієнта від діагностики до лікування. Зручне розташування (Голосіївський район міста Києва) надає можливість мешканцям та гостям столиці отримати кваліфіковану стоматологічну допомогу у зручний для них час.

Записатися на прийом

Наші контакти

Email: info@narindental.com
Робочі години: Пн - Пт: 09:00 - 21:00, Сб - Нд: 10:00 - 19:00
Контакти:
044 334 43 38