Лікування зубів під закисом азоту – безпечне і безболісно

Одонтофобія – вид страху, при якому людина панічно боїться стоматологічного кабінету, зустрічається у дорослих та дітей. Страх з’являється через негативний досвід у минулому, наприклад, раніше не було стільки знеболювальних засобів, як зараз, тому для багатьох дорослих піти полікувати зуб — схоже на справжній подвиг. Дитина може боятися просто через вид інструментів, бормашини, як результат — неспокійно поводиться, не може виконувати команди лікаря, а робота стоматолога дуже важко. Сучасна стоматологія для дорослих і дітей у Києві знайшла вихід – седація закисом азоту.

 

В інших нішах цей метод успішно застосовується багато десятиліть. Спочатку седація газом, що веселить, використовувалася для дітей, але поступово перейшла в дорослу практику. Доросла та дитяча стоматологія пропонує такий спосіб, якщо навіть введення знеболюючого викликає сильний страх.

Особливості лікування зубів під газом, що веселить

Компонент у поєднанні з киснем забезпечує лише заспокійливий ефект. Не варто плутати із загальним наркозом, оскільки в цьому випадку знеболювального ефекту немає. Перебуваючи під маскою з цією речовиною, ви залишаєтеся у свідомості, просто нервова система заспокоюється і немає панічного страху. Завдяки тому, що досягається сильна заспокійлива дія, дитячий стоматолог у Києві може ввести менше анестетика.

 

Седація закисом азоту в Києві підходить для використання в дитячої стоматології— видалення або лікування молочних зубів. У дорослій практиці вона використовується для будь-яких процедур та операцій, які викликають у пацієнта неконтрольований страх. Під час використання такого компонента характерне почуття легкого сп’яніння та заспокоєння. Інтенсивність ефекту регулюється індивідуально, оскільки залежить від особливостей організму. Після використання седації пацієнт перебуває у свідомості, тому це гарне рішення, якщо ви боїтеся засинати і хочете контролювати ситуацію.

Показання та протипоказання для седації веселим газом у Києві

Доросла і дитяча стоматологічна клініка в Києві Narin Dental Care використовуєлікування зубів під газом, що веселить у наступних випадках:

  • сильний страх перед будь-якими стоматологічними процедурами;
  • великий обсяг роботи, які викликають дискомфорт у пацієнта, наприклад, видалення зуба мудрості або лікування кісти;
  • підвищений блювотний рефлекс часто теж пов’язаний зі страхом;
  • для посилення дії анестезії.

 

Протипоказаннями до такого методу є порушення нормальної роботи ЦНС, захворювання легень, вагітність або внаслідок різних причин утруднене носове дихання. Можлива індивідуальна нестерпність активних компонентів. У деяких випадках до процедури потрібно буде особливо підготуватись — про це вам індивідуально скаже стоматолог.

Як діє газ длялікування зубів дітям та дорослим у Києві?

Компонент подається пацієнту за допомогою спеціального апарату, до нього приєднана маска – саме через неї клієнт вдихає суміш із азоту (70%) та кисню (30%). У найкращій дитячій стоматології Києва Narin Dental Care використовується тільки європейське обладнання, яке відрізняється ідеальною точністю. Пристрій має електронну систему управління і здатне розрахувати відповідне співвідношення компонентів, що діють. Будь-які помилки виключені, оскільки обладнання вбудована надійна система захисту.

 

Під час лікування зубів у клініці дітям або дорослим необхідно вдихати газ через ніс — речовина подається автоматично залежно від заданих параметрів. Дія компонентів починається вже через 2-3 хвилини після введення. Під час процедури лікар може скоригувати потрібну кількість: зменшити або збільшити.

Narin Dental Care —найкраща доросла та дитяча стоматологічна клініка в Києві

Доросла та дитяча стоматологія в Києві пропонує сучасний та безпечний підхід до лікування, ціна на який доступна за найвищої якості. Для роботи використовується надійне обладнання, що відповідає європейським стандартам. Фахівці використовують передові технології, якісні витратні матеріали та прозоре формування вартості послуг. У клініці ви отримуєте лікування під ключ: від діагностики до серйозних хірургічних операцій. Також діє зручна система оплати, у тому числі й розстрочка – вибирайте будь-який слушний варіант.

 

Довірте лікування зубів дітям професійним лікарям, які проведуть процедуру без стресу та болю!

Записатися на прийом

Наші контакти

Email: info@narindental.com
Робочі години: Пн - Пт: 09:00 - 21:00, Сб - Нд: 10:00 - 19:00
Контакти:
044 334 43 38