Лікування зубів у дітей без страху та болю

Лікувати зуби досі бояться багато дорослих. Основна причина зазвичай полягає в тому, що до цього був досвід, коли лікар використовував старі методи або обладнання, причому будь-які маніпуляції неминуче супроводжувалися болем. Сучасна стоматологія – це абсолютно інші методи, способи, матеріали та інструменти. Це означає, що якщо потрібно відвести дитину на профілактичний огляд або ж з різким болем до стоматолога, не варто заздалегідь лякати його тим, що буде боляче.

2871 gingivit u detey est li po

Лікування карієсу молочних зубів кваліфікованими лікарями відбувається абсолютно не страшно, безболісно. Більше того, особливий підхід дитячого стоматолога унеможливить страх у дитини перед невідомими йому маніпуляціями. Наприклад, після відвідування стоматолога для лікування молочних зубів або постійних у клініці Narin Dental Care багато дітей самі просять своїх батьків знову піти до лікаря на прийом. Це не казка, а реальні факти!

Яким буває карієс молочних зубів?

Чому так важливо якомога раніше розпочати лікування карієсу молочних зубів? Щоб зрозуміти, що не можна чекати, коли зуби природно зміняться постійними, достатньо володіти інформацією про те, що повна зміна відбувається лише до 13-15 років. За цей час можна суттєво посилити спочатку невелику проблему та спровокувати серйозні захворювання.

 

Далі необхідно розібратися в тому, що таке карієс, яким він буває. Карієс – це руйнування твердої кісткової тканини зубів. На відміну від такого захворювання у дорослих людей, у дітей воно може розвиватися дуже стрімко. Всього за кілька місяців усі зуби можуть бути уражені, причому вже серйозно.

 

Розрізняють кілька стадій захворювання:

  • поверхнева – найчастіше при цьому торкається тільки зубна емаль, біль відчувається при вживанні кислої або солодкої їжі;
  • середня – в даному випадку вже руйнується дентин, вживання гарячих, холодних напоїв або їжі викликає хворобливі відчуття, для лікування такого карієсу молочних зубів вже потрібне пломбування;</li >
  • глибока — остання стадія, на якій можуть утворюватися кісти, виникати флюс, періодонтит, потребує негайного лікування, спосіб лікар підбирає індивідуально, виходячи з конкретної клінічної картини захворювання.

 

Пам’ятайте, що карієс молочних зубів сам по собі не пройде, його потрібно лікувати у дітей, як і у дорослих людей. Якщо це зробити, можливі подальші ускладнення — пульпіт, зараження крові, загибель зачатка постійного зуба.

Інноваційні методи лікування карієсу молочних зубів без бормашини

Сучасна дитяча стоматологія зробила крок далеко вперед у порівнянні з тим, що було ще пару десятків років тому. Сьогодні дитячий карієс успішно лікується навіть без свердління та пломбування зубів. Ось деякі ефективні методи, які застосовують лікарі київської клініки Narin Dental Care:

  • срібло — підходить більше для початкової стадії, абсолютно безболісний метод, процедура триває не більше кількох хвилин;
  • ремінералізація — за такого способу відновлюється мінеральний склад кісткової тканини та емалі зуба;
  • озонотерапія – також застосовується на початковій стадії карієсу, має дуже високу ефективність;
  • лазерна терапія – видалення пошкоджених тканин відбувається без анестезії, без болю;
  • хімічний метод — для видалення уражених тканин зуба лікар використовує спеціальний гель;
  • Icon — одна з останніх розробок, за якої уражені ділянки зуба запечатуються спеціальними полімерами.

 

Бережіть здоров’я своїх дітей, не провокуйте непотрібний страх перед лікарями. Звертайтеся до клініки Narin Dental Care, і ви зрозумієте, що сучасна медицина має всі можливості, щоб лікування карієсу молочних зубів у дітей було не просто безболісним, але й ефективним, навіть веселим!

Записатися на прийом

Наші контакти

Email: info@narindental.com
Робочі години: Пн - Пт: 09:00 - 21:00, Сб - Нд: 10:00 - 19:00
Контакти:
044 334 43 38