Трейнери для зубів

Неправильний прикус не тільки робить зовнішність менш привабливою, а й призводить до порушень мови, нормального носового дихання та виникнення захворювань зубів та ясен.

1501147569 trainers teethТрейнери для зубів не вимагають постійного носіння, достатньо надягати їх перед сном і на деякий час вдень. Це дозволяє забезпечити комфорт та гарний догляд за зубним рядом та самим пристроєм.

Ортодонтичний трейнер для зубів є капою (шиною), що повторює форму щелепи, виготовлену з силікону або поліуретану. Ці матеріали не викликають алергічних реакцій та подразнення слизової оболонки, абсолютно безпечні для здоров’я, підходять для застосування у дорослих пацієнтів та у дітей.

 

Різновиди трейнерів

Розрізняють трейнери за функціональними особливостями:

 • початкові використовуються на першому етапі лікування, відрізняються м’якістю та еластичністю, дозволяють безболісно адаптуватися до їх носіння та забезпечують м’яку дію на зубний ряд;
 • завершальні капи виконані з жорсткіших матеріалів, вони застосовуються на другому етапі вирівнювання зубів і виправлення прикусу, забезпечуючи ефективну фіксацію елементів зубного ряду;
 • ретейнери закріплюють результат ортодонтичного лікування та спрямовані на запобігання рецидивам захворювання.

Використовують трейнери в стоматології для ортодонтичного лікування як дітей, так і дорослих. Існують спеціальні дитячі вироби – преортодонтичні трейнери для корекції молочних зубів, що застосовуються у найменших дітей – від двох до п’яти років, та вироби для старших дітей. Саме у дитячому віці виправлення неправильного прикусу та вирівнювання зубів найбільш ефективно і не займає багато часу, оскільки сполучні тканини та пародонт найбільш податливі до терапевтичного впливу.

Показання до застосування зубного трейнера можуть бути:

 • неправильний прикус;
 • скученість зубів;
 • проблеми з промовою;
 • утруднене носове дихання;
 • зміщення одного або кількох зубів;
 • неможливість використання брекетів через стан здоров’я пацієнта.

Протипоказань для застосування трейнерів небагато:

 • сильна закладеність носа;
 • складні аномалії прикусу або викривлення зубів.

Вартість цього ортодонтичного пристрою невисока, а зручність та практичність очевидні.

Багато хто, вивчивши позитивні відгуки про застосування трейнерів, приймає рішення про їх купівлю самостійно, що категорично не рекомендується. Перед тим, як купити трейнер для виправлення прикусу та вирівнювання зубів, необхідно проконсультуватися з лікарем-ортодонтом, який встановить який саме спосіб корекції дефектів підійде конкретному пацієнту, допоможе підібрати трейнер за типом, розміром та іншими характеристиками, стежитиме за процесом лікування та визначить ефективність використання пристрою.

Індивідуально виготовлені зубні апарати забезпечать більший комфорт, вони зручні та ефективні, тому що враховують особливості анатомічної будови щелепи пацієнта на основі зліпка або цифрового відбитка.

Послуги Narin Dental Care

Послуги з виправлення неправильного прикусу чи викривлення зубного ряду нададуть фахівці стоматологічної клініки Narin Dental Care, які мають гарну підготовку та великий досвід у лікуванні різних патологій зубів із використанням сучасних методів, матеріалів та обладнання. У клініці можна купити індивідуально підібрані трейнери для зубів за доступною ціною .

Записатися на прийом

Наші контакти

Email: info@narindental.com
Робочі години: Пн - Пт: 09:00 - 21:00, Сб - Нд: 10:00 - 19:00
Контакти:
044 334 43 38