Комп’ютерна томографія (КТ)

Практично будь-яке терапевтичне лікування зубів чи встановлення імплантів починається з діагностики. Від того, наскільки якісно будуть проведені дослідження, залежить точність встановлення діагнозу і, відповідно, кінцевий результат. Одним із найсучасніших методів діагностування є комп’ютерна томографія щелепи та зубів.

Цей спосіб сьогодні активно застосовується у всіх галузях стоматології, не тільки в центрах комп’ютерної томографії, як це було раніше, а й у стоматологічних клініках, оскільки дозволяє максимально точно вивчити стан ротової порожнини в об’ємному зображенні і, якщо Необхідно, провести виміри певних ділянок. При цьому висока якість знімків виключає будь-які нашарування та похибки, тому різного роду помилки виключені. Комп’ютерна томографія верхньої та нижньої щелепи проводиться за допомогою 3D-томографа, що відтворює тривимірне зображення.

Лікар направляє пацієнта зробити КТ щелепи у таких випадках:

  • мала місце щелепно-лицьова травма;
  • є підозра на наявність пухлин, кіст;
  • спостерігаються аномалії у зростанні окремих зубів або загальне спотворення прикусу;
  • перед ендодонтичним лікуванням для визначення кількості та розташування каналів, коренів.

Також дентальна комп’ютерна томографія є просто необхідною для проведення імплантації. Детальний знімок може надати повну інформацію про стан кістки, яка є місцем фіксації імпланта. Трапляються випадки, коли кісткова тканина занадто розріджена або її недостатньо. Після детального дослідження лікар ухвалить рішення, чи необхідно нарощувати кістку штучним шляхом чи ні. Також процедура КТ зубів може бути призначена вже після лікування або протезування, щоб підтвердити позитивний результат.

 

Переваги комп’ютерної томографії зубів

 

Звичайно, головною перевагою даного виду дослідження є його точність та можливість вивчити стан ротової порожнини у різнобічному ракурсі. Також слід зазначити такі переваги КТ зубів, що проводиться у клініках Києва та інших міст України, як:

  • безпека обладнання – кількість випромінювання під час діагностики мінімальна, вона більш безпечна, ніж за будь-яких інших видів досліджень;
  • велика інформативність – мало того, що знімки дають найдокладнішу інформацію у 3D-форматі, лікар може, за потреби, збільшувати зображення та повертати їх, вивчаючи з усіх боків;
  • швидкість проведення процедури – КТоднієї щелепи триває близько 20 секунд;
  • комфорт – під час комп’ютерної томографії, за відгуками пацієнтів, не спостерігається жодних больових відчуттів чи дискомфорту.

Багато пацієнтів цікавить питання, скільки варто зробити знімок КТ зубів. Такий інтерес цілком справедливий, тому що люди звикли думати, що все нове – неодмінно дороге. Але не в цьому випадку. Проведення такого дослідження цілком доступне для середньостатистичного українського споживача. Тим більше, що сьогодні діагностику практикує багато клінік, тому є можливість вибрати найбільш оптимальний для себе варіант.

 

Комп’ютерна томографія в Narin Dental Care

 

Стоматологічна клініка Narin Dental Care пропонує широкий спектр послуг як щодо діагностики, так і лікування, протезування зубного ряду. У розпорядженні нашого кваліфікованого персоналу – найкраще європейське обладнання, яке дає можливість поставити діагноз із максимальною точністю.

У нас ви можете отримати консультацію стоматолога, зробити КТ як однією, так і двох щелепверхньої та нижньої, а також пройти курс лікування. Томографія зубів у нас проводиться швидко та якісно, а ціна діагностики приємно вас здивує.

Записатися на прийом

Наші контакти

Email: info@narindental.com
Робочі години: Пн - Пт: 09:00 - 21:00, Сб - Нд: 10:00 - 19:00
Контакти:
044 334 43 38