Коронки: протезування зубів

Захворювання зубів та ясен зустрічаються у більшості жителів планети. Люди страждають від карієсу і випадання зубів, які призводять до випадання. У результаті людина гірше виглядає, у неї виникають проблеми з травленням. Стоматологічні коронки – ефективний метод для повернення зубів функціональності та первинного зовнішнього вигляду.

Сучасна стоматологія може впоратися практично з будь-якими проблемами. 4726 363x256які стосуються зубів, коронки в такому випадку використовуються досить широко. Можливе відновлення зуба навіть у тому випадку, якщо від нього практично нічого не лишилося. Коли стоматолог встановлює коронки, він надягає на уламок зуба конструкцію, яка далі виконує його функції. У результаті усмішка людини виглядає природно, її не відрізнити від натуральної.

Різновиди коронок для зубів

Перш ніж установити зубну коронку, слід розуміти, що така маніпуляція є реставрацією. У лабораторії виготовляється протез, з допомогою якого покривається видима частина зуба. Для фіксації застосовується стоматологічний цемент. Таким типом протезування користуються як у тому, щоб відновити функції, а й у цілях естетики. Про те, в яких випадках ставиться коронка на зуб, все маніпуляції, які потрібно робити – про все повинен розповісти спеціаліст. Постановка коронки на зуб починається з визначення її типу, вони можуть бути:

  • Металевими. Такий тип – найпростіший. Термін служби складає до 15 років, ціна таких дооронок у стоматології – відносно невисока. Недолік полягає у ненатуральному вигляді виробів.
  • Металокерамікою. Ціна таких виробів відносно невелика, при цьому вони відрізняються привабливим зовнішнім виглядом і терміном служби до 15 років. До складу коронки входить основа з металу та покриття з кераміки.
  • Безметалевими. У такого варіанта протезів відсутні недоліки, від них немає потемніння ясен і алергічні реакції. Навіть якщо ясна стає дуже тонкою, зуби мають природний вигляд.
  • Металопластмасою. До складу таких виробів входить лита металева частина, зовні покрита пластмасою. Ціни на такі зубні коронки і досить невисокі, але такі вироби можуть використовуватися як тимчасові протези.

У разі виявлення фахівцем невеликих пошкоджень буде виконано встановлення вінірів. Ці елементи схожі на коронки, при цьому прикривається тільки передня частина зуба.

Як ставляться коронки?

Перед тим, як поставити пластмасові або металокерамічні коронки на всі зуби або навіть тільки на передні< /strong>, необхідно знайти в Києві спеціаліста для проведення процедури та дізнатися про ціну. Лікар визначить план лікування, розповість все про зубні коронки, про їхній амін, уточнить наявність протипоказань, порекомендує вид матеріалу. Після цього обов’язково робиться рентгенівський знімок для оцінки стану порожнини рота.

Перед тим, як встановити протез, лікуються ясна та пломбуються зуби, знімається наліт та зубний камінь. Для пацієнтів важливий не тільки зовнішній вигляд посмішки, але і ціна заміни коронки на жувальні та передні зуби в Кієв е, вартість супутніх послуг. Стоматолог зазвичай пропонує кілька варіантів, пояснить, з чого, з якого матеріалу роблять коронки та мости на зуби, розповість, як буде ставити конструкцію.

Клініка Narin Dental Care (Київ, Україна) виконує всі види стоматологічних послуг, у тому числі встановлення зубних коронок, їх ціна залежить від багатьох факторів. На сайті можна дізнатися вартість всіх маніпуляцій: скільки коштує поставити коронку на зуб пластмасову або з металокераміки, встановити штифт під її, ціна установки інших компонентів системи. Досвідчені фахівці виконають усі маніпуляції професійно та безболісно.

Записатися на прийом

Наші контакти

Email: info@narindental.com
Робочі години: Пн - Пт: 09:00 - 21:00, Сб - Нд: 10:00 - 19:00
Контакти:
044 334 43 38