Брекет системи для дорослих та дітей

Красива та рівна посмішка впливає на самооцінку та впевненість у собі. На жаль, не всіх природа нагородила ідеально рівними зубами і близько 80% населення потребує виправлення прикусу. Саме тому багато хто вибирає поставити лінгвальні, сапфірові, керамічні, металеві, прозорі або невидимі, пластикові брекети (ортодонтичні брекет-системи) у Києві, тим більше що їхня ціна повністю виправдовує результат .

 

 width=Лікування брекет-системою — процес встановлення спеціальної конструкції, що дозволяє скоригувати положення зубів та прикусу. Вона є кілька основних складових, кожна з яких має своє завдання. Будь-який тип брекет-системи працює за принципом тяги. Показанням для фіксації конструкцій є неправильний прикус, скупченість зубів, неправильний розвиток, відновлення щільності зубів. Крім цього, можна поставити брекети дитині при виникненні хоча б невеликих відхилень у зростанні або розвитку зубів, що допоможе набагато швидше і краще виправити проблему. Вартість у Києві (Україна) брекетів на зуби та встановлення конструкцій розраховується для кожного індивідуально.

Основні види брекет систем та їх відмінності

Визначити, скільки коштує поставити дитині або дорослому брекети (скоби) на зуби, можна після вибору матеріалу. Залежно від цього параметра конструкції бувають:

  • металевими — найбюджетніші та надійніші, гарантують добрий результат, не можуть похвалитися естетичністю;
  • керамічні — колір підбирається під відтінок емалі, тому така фіксація брекетів малопомітна;
  • сапфірові — елітні конструкції, міцні, непомітні та не фарбуються, вимагають дотримання ретельної гігієни;
  • комбіновані — найбільш практичний варіант, що дозволяє, наприклад, на нижній ряд встановити металеві системи, а на верхньому використовувати керамічні.

 

Ціна встановлення металевої брекет системи в Києві хоч і є однією з найдоступніших, багато хто вибирає більш сучасні варіанти. Однак не забувайте, що зовнішній вигляд не впливає на ефективність. При виборі враховуйте бюджет та рекомендації стоматолога. У багатьох випадках комбінована брекет-система вважається найоптимальнішим варіантом.

 

retejner 300x158брекети з металу або будь-якого іншого матеріалу. Їхня головна відмінність — видно навколишнім навіть під час розмови. Лінгвальна брекет система Incognito фіксується на внутрішній частині зубів, тому непомітна оточуючим. Однак вона вимагає регулярного, ретельного повсякденного догляду.

 

Також різні моделі відрізняються фіксацією дуги. Звичайні – жорстко з’єднуються замками, тому їхнього переміщення потрібно значне зусилля. Є більш полегшений і комфортний варіант — конструкції, що саморегулюються. Залежно від цих параметрів, стоматолог визначить, скільки коштує поставити сучасні металеві брекети (брекет-систему) на зуби в Києві.

Протипоказання для встановленнябрекетів на зуби дітям і дорослим

Незважаючи на те, що ціна на скоби на зуби сьогодні більш ніж доступна, не всі можуть собі їх дозволити. Причина – протипоказання. Брекети підлітку та дорослому не можуть бути встановлені у таких випадках:

  • онкологічні захворювання;
  • патології в кістковій тканині;
  • проблеми з імунною системою;
  • захворювання крові.

 
Перед встановленням брекетів у стоматології необхідно вилікувати карієс та його наслідки, захворювання ясен і налагодити необхідну гігієну в ротовій порожнині.

Етапи лікування зубними брекетами у стоматологічній клініці

Щоб встановити брекети (брекет-системи), необхідно звернутися до ортодонту за консультацією. Він проведе професійний огляд, підготує відбитки, оцінить стан зубів, складе план лікування і визначить, скільки будуть коштувати брекети на зуби підлітку або дорослому.

 

Якщо це необхідно, лікар може призначити лікування запалень, профілактику захворювань або навіть хірургічне втручання. Після цього установки фіксуються і пацієнт перебуває під постійним наглядом із періодичною корекцією.

Де поставити брекети?

Стоматологічна клініка Narin Dental Care пропонує брекети з усіх доступних матеріалів для вирішення проблем різного ступеня складності. Кабінети оснащуються сучасним європейським обладнанням, а в роботі використовують якісні витратні матеріали. Фахівці регулярно підвищують рівень кваліфікації, щоб кожен пацієнт отримував лише сучасне вирішення своїх проблем.

Записатися на прийом

Наші контакти

Email: info@narindental.com
Робочі години: Пн - Пт: 09:00 - 21:00, Сб - Нд: 10:00 - 19:00
Контакти:
044 334 43 38