Реставрація зубів

Красива посмішка відіграє велику роль у житті людини, а іноді навіть може вплинути на кар’єру і долю. І наскільки впевнено можна почуватися, розуміючи, як естетично виглядають зуби, настільки непривабливі плями, сколи, тріщини емалі змушують відчувати себе скуто.

Стоматологія може вирішити ці проблеми за допомогою нарощування, відновлення форми, ріжучого краю зуба або його колір. Наростити зуб сьогодні реально навіть у найскладніших, занедбаних ситуаціях, а досвідчений лікар завжди зможе знайти правильне рішення.

 

Як проводиться естетична реставрація зубів?

 

Сьогодні в стоматології існують різноманітні методики, що дозволяють зробити привабливий зубний ряд без найменших вад. Лікування, реставрація, нарощування, відновлення емалі зубів, її відколів у Києві та інших великих містах проходить із залученням якісного обладнання та витратних матеріалів, що може позначитися на ціні, але довговічність і краса цілком виправдовують усі витрати.

Отже, перерахуємо основні методи реставрації.

  • Художня реставрація особливо часто застосовується для відновлення передніх зубів. Таку процедуру можна назвати ювелірною роботою. Під або без анестезії (якщо пошкодження незначні), лікар усуває пошкоджені тканини і зачищає поверхню, після чого проводить відновлення зубів нарощуванням, використовуючи відповідний за кольором матеріал. У цьому відтворюється також анатомічний малюнок. Після процедури перевіряється зручність прилягання та проводиться остаточне шліфування. Скільки коштує реставрація з нарощуванням зуба, залежить від матеріалу і того, наскільки суттєвими були пошкодження, але слід зазначити, що це один із найдорожчих способів.
  • Нарощування зуба від кореня на штифт – у Києві такий спосіб реставрації з успіхом застосовується в багатьох стоматологічних клініках, хоча ціна його теж часом чимала . Але що вдієш – якщо зуб запущений до такого стану, нічого іншого не залишається. Для початку в кісткову тканину не місце втраченого зуба впроваджується імплант, який, власне, і виконуватиме роль кореня. Коли основа приживеться, стоматолог як досвідчений скульптор проводить композитне відновленнянарощування аналогу зуба. Інший спосіб – відновлення у виглядінарощування зуба заздалегідь підготовленою пломбою, вартість якого враховує рівень складності роботи та ціну</ strong> матеріалу. Найчастіше відновити передній зуб використовують більш дорогі фотополімери.
  • Відновлення зубної емалі за допомогою вінірів та люмінірів – найбільш популярний сьогодні спосіб завдяки, в першу чергу, відносно невисокій ціні. Це, власне, не нарощування зуба у прямому розумінні, а приховування незначних дефектів (сколів, плям, тріщин) під тонкою пластинкою, що правдоподібно імітує поверхню зуба. У народі такий спосіб називають наростити зуб на зуб. Таке нарощування емалі найчастіше застосовується для передніх верхніх та нижніх зубів, що мають непривабливі вади

images 2 1Реставрація кривих зубів – окрема позиція. Усунення таких дефектів необхідно займатися у дитячому віці, але й дорослої людини у стоматології знайдеться рішення – встановлення спеціальних пластин, сприяють вирівнюванню зубного ряду. Дітям встановлюють знімні пластини, які можна носити цілодобово або лише вночі, а дорослим – незнімні брекет-системи. Кріпляться вони, залежно від виду, із зовнішнього або внутрішнього боку зубного ряду, не створюючи хворобливих відчуттів.

 

Повне відновлення та нарощування зубів з клінікою Narin Dental Care

 

Стоматологія Narin Dental Care допоможе вирішити усі ваші проблеми, пов’язані з лікуванням та відновленням зубного ряду. Наші висококваліфіковані фахівці мають великий досвід у реставрації, використовуючи надійні матеріали для відновлення зубів, з якими ваша посмішка залишатиметься бездоганною довгі роки.

На те, скільки коштує в Києві наростити передні зуби або зуб, буде впливати обсяг роботи, ціна витратних матеріалів. Але ми сміливо можемо запевнити, що наша цінова політика – одна із найкращих у столиці.

Записатися на прийом

Наші контакти

Email: info@narindental.com
Робочі години: Пн - Пт: 09:00 - 21:00, Сб - Нд: 10:00 - 19:00
Контакти:
044 334 43 38