Фотовідбілювання Magic Smile

Сяюча посмішка, білі рівні зуби – мрія будь-якої сучасної людини. Вона легко може стати реальністю за сучасного розвитку стоматології. Давно пішли в минулі часи, коли будь-які стоматологічні процедури викликали страх і хворобливі відчуття, а приведення зубів до ладу полягало в установці пломб, видаленні та протезуванні.

images 3 1Зробити свої зуби здоровими та красивими допоможе щоденний ретельний догляд із застосуванням якісної зубної пасти та нитки, а також послуги стоматолога, який не тільки лікує захворювання зубів, але й підбере найбільш дієвий засіб для відбілювання. зубної емалі.

Існує кілька способів відбілювання, які можуть застосовуватися в домашніх умовах, клініці або комбіновано. Методи відбілювання зубів можуть бути різними, застосовують як хімічне, так і апаратне відбілювання, одним із різновидів якого є фотовідбілювання Magic Smile.

Фотовідбілювання Magic Smile

Magic Smileсистема відбілювання зубів, яка вважається новою в Україні, але вже кілька років застосовується у США. Сутью цього методу є використання відбілюючої речовини на основі пероксиду карбаміду, який, на відміну від поширеного перекису водню, не викликає подразнення і нешкідливий для здоров’я.

Процес відбілювання за системою Magic Smile полягає в нанесенні на зуби спеціального відбілюючого гелю і використанні в якості каталізатора світлового потоку, що випромінюється LED-лампою MagicLightPro, в якій встановлені світлодіоди високої ефективності, що випромінюють холодне синє світло без інфрачервоних хвиль ультрафіолету. Це дозволяє уникнути перегріву емалі та пересушування слизової оболонки.

Відбілювання зубів Magic Smile вигідно відрізняється від інших способів, оскільки:

  • не використовуються кислоти, абразивні речовини та ультрафіолетове випромінювання;
  • не порушується міцність та хімічна структура емалі зуба;
  • відбувається ефективне відбілювання;
  • гарантується тривалий ефект.

Слід знати, що після відбілювання зубів їх колір може стати значно світлішим, а ось раніше встановлені коронки та пломби не відбілюються, тому варто бути готовим до необхідності проведення їх заміни. Після процедури відбілювання протягом деякого часу слід уникати напоїв та продуктів, які мають фарбуючий ефект – каву, міцного чаю, вина, шоколаду та ягід.

Процедура має і протипоказання, до яких належать:

  • юний вік (до 18 років);
  • вагітність та годування груддю;
  • непереносимість компонентів відбілювача;
  • захворювання емалі та ясен;
  • носіння ортодонтичних конструкцій;
  • підвищена стирання або тріщини на поверхні емалі.

Приймаючи рішення про необхідність відбілювання зубів, варто проконсультуватися зі стоматологом, який підбере найбільш вдалий спосіб, виходячи зі стану зубів та емалі.

Відбілювання за системою Magic Smile у Києві

Фотовідбілювання Magic Smile дозволяє зробити зуби світлішими на 12 тонів та забезпечити стійкість результату на період до трьох років.

Процедуру фотовідбілювання можна провести в стоматологічній клініці Narin Dental Care (Україна, Київ), в якій працюють досвідчені фахівці, а використання сучасного обладнання, інноваційних технологій та індивідуального підходу до кожного пацієнта дозволяє вирішувати навіть найскладніші завдання, починаючи від діагностики та закінчуючи проведенням хірургічних операцій. у дорослих та дітей.

Записатися на прийом

Наші контакти

Email: info@narindental.com
Робочі години: Пн - Пт: 09:00 - 21:00, Сб - Нд: 10:00 - 19:00
Контакти:
044 334 43 38