Коли вдаються до видалення зубів?

У стоматології видалення зуба – процедура, що часто зустрічається, яка полягає в екстракції зуба із зубної альвеоли, адже незважаючи на зусилля стоматологів, іноді хворий зуб не вдається зберегти.

До цієї процедури вдаються у таких випадках:

  • якщо карієс зруйнував тканини зуба настільки, що відновлення неможливо;
  • якщо розвивається запалення тканин, що примикають до коріння зубів;
  • якщо в корені зуба утворилася тріщина;
  • якщо є механічні травми зуба та захворювання пародонту.

Коли немає можливості зберегти корінь зуба та відновити його, видалення неминуче. Часто вдаються до видалення зубів мудрості за ортодонтичними показаннями, так як вони часто бувають ретенованими (не прорізаними) або дистопованими (мають аномальне положення), при цьому “вісімки” не несуть функціонального навантаження, але можуть давити на корені інших зубів, викликаючи хворобливі відчуття і провокуючи викривлення зубного ряду.

Процедура проходить у кілька етапів, першим з яких є діагностика, потім проводиться знеболювання та безпосередньо вилучення зуба, а при необхідності на відкриту рану накладаються шви.

 

Безболісне видалення зубів

Видалити зуб може бути процедурою простою та складною, залежно від розташування та форми кореня, наявності абсцесів та запалень; від ступеня складності залежить те, скільки коштує видалення корінного зуба, передніх, нижніх зубів і зубів мудрості, кожної операції встановлюється індивідуально.

Складним вважається видалення, якщо корінь зуба нерівний і звивистий, вріс у сусідній корінь таким чином, що його вилучення може вплинути на зуби, що поруч стоять. Якщо верхня частина розкрилася, а корінь зуба вимагає проведення операціїза його видалення, це вплине на ціну та загальну < strong>вартість стоматологічних послуг.

У поодиноких випадках може знадобитися висмикнути всі хворізуби – до подібної процедури вдаються при запущеному пародонтозі, ціна такої послуги залежить від багатьох факторів. Лікар за один сеанс може зробити видалення одного зуба або відразу кількох, залежно від того, скільки зубів збереглося в ротовій порожнині і наскільки сильно вони вражені .

Безболісне видалення одного зуба або кількох зубів у Києві проводиться в багатьох стоматологічних клініках досвідченими стоматологами та хірургами, із застосуванням місцевої анестезії. Незважаючи на те, що сучасні стоматологи використовують якісні препарати для знеболювання, багато пацієнтів все одно бояться висмикувати зуби, і в деяких випадках вдаються до видалення зубів під загальним наркозом.

Показаннями до застосування наркозу є не тільки страх пацієнта, але й складність майбутньої операції, зазвичай це буває пов’язане із зубами мудрості, які іноді доводиться витягувати частинами через розрізи в яснах, що вкрай болісно і неприємно. Наркоз може бути легким, поверхневим, повним та глибоким, що залежить від часу виконання та складності операції.

 

Стоматологічна клініка Narin Dental Care

Якщо ви шукаєте надійну клініку, де можна швидко і без болю видалити корінь зуба, вирвати один зуб або висмикнути все зуби, що вимагають цього, за помірною ціною, зверніться до Narin Dental Care (Україна, Київ), досвідчені фахівці якої можуть впоратися з найскладнішими випадками, провівши попередню діагностику за допомогою рентгенографії, визначивши кількість коренів зуба, їх довжину, форму та особливості розташування сусідніх зубів.

Якщо видалили всі хворізуби і пацієнт планує встановлення імплантатів у Києві, слід знати, що кістка щелепи після того, як зуби вирвали , згодом витончується і для успішного протезування потрібно попереднє нарощування кісткової тканини в місцях, де зуби віддалені, що також впливає на ціну.

На сайті клініки Narin Dental Care, яка працює у Києві, можна дізнатися, які послуги надають фахівці даного лікувального закладу, скільки коштує вирвати один зуб, а скільки – висмикнути все хворі на зуби. Ви можете записатися на прийом до лікаря за телефонами, вказаними на сайті.

Записатися на прийом

Наші контакти

Email: info@narindental.com
Робочі години: Пн - Пт: 09:00 - 21:00, Сб - Нд: 10:00 - 19:00
Контакти:
044 334 43 38