Імплантація та протезування зубів

Здорові зуби – мрія сучасної людини. Правильний догляд, своєчасна санація у стоматолога допомагають надовго зберегти рідні зуби, не вдаючись до агресивного лікування. Але навіть при ретельному дотриманні гігієни ротової порожнини, повноцінному догляді настає момент, коли зуб може бути втрачений через вікові зміни, удар та інші фактори. У цьому випадку необхідно відновлення естетичної та жувальної функції. Відсутність повного набору зубів позначається на зовнішньому вигляді, призводячи до появи мімічних зморшок та складок на обличчі, на здоров’я всього організму загалом та шлунково-кишкового тракту зокрема.

 

Сучасна медицина пропонує для цього кілька способів – зубна імплантація або мостоподібний протез. Обидва вони спрямовані на те, щоб створити пацієнтові комфорт у повсякденному житті. На відміну від протезування зубів, імплантування – метод набагато новий і сучасний. Яка б із методик не була обрана для відновлення зубів, варто налаштуватися на тривалий процес. Попереднє обстеження, підготовка ротової порожнини, виготовлення інтегрованих елементів, післяопераційний період реабілітації – всі ці етапи можуть зайняти велику кількість часу. Натомість у результаті пацієнт отримує гарантовано якісний та відносно довгостроковий результат.

Зубна імплантація та протезування:за та проти

protezirovanie pri otsutstvii bolshogo kolichestva zubov4Багато пацієнтів запитують:що ж краще – імплант або протез? Щоб отримати відповідь на нього, варто розібратися, чим відрізняється імплантація від протезування зубів. Основні відмінності між протезуванням та імплантацією полягають у способі інтегрування стороннього тіла в ротову порожнину. Протез передбачає кріплення на сусідні зі втраченими зуби без з’єднання з щелепною кісткою. Простіше кажучи, один або кілька імітаторів механічним способом приєднуються до здорових рідних зубів. Для цього їх потрібно підготувати. Виготовляється обточування, депульпування, видалення нервових закінчень та покриття спеціальною коронкою з металокераміки. Протезування практично не має протипоказань, але слід врахувати, що протез створює додаткове навантаження на здорові зуби, а кісткова тканина щелепи під відсутнім зубом атрофується.

 

Імплантація зубних протезів передбачає вживлення в кісткову тканину металевого елемента. Він виконує функцію кореня зуба і після повного приживлення на нього встановлюється протез-імітатор зовнішньої частини зуба. Як і більшість медичних маніпуляцій , імплантація зубів має свої недоліки і переваги. Можна виділити такі мінуси імплантації зубів:

 

 

  • висока вартість;
  • болючість;
  • тривалість підготовчого етапу та самої процедури.

 

У нашій приватній стоматологічній клініці Narin Dental Care будь-яка з вищеописаних процедур виконується якісно висококласними фахівцями. Ціни на послуги, детально ознайомитися з якими можна на сайті narindental.com, не стануть на заваді бажаючих отримати ідеальну посмішку.

Переваги імплантації зубів у клініці Narin Dental Care

У людей, які зіткнулися з необхідністю відновлення відсутнього зуба, виникає дилема: краще імплантація зубів або протезування, яка між ними різниця? При дорожнечі імплантації протезування обходиться не набагато дешевше. Окрім виготовлення самого протезу, необхідно підготувати сусідні зуби. Крім того, за ним потрібен постійний спеціальний догляд, за відсутності якого термін служби виробу значно скорочується. Саме тому стоматологи рекомендують виробляти імплантацію, яка має такі переваги:

  • відсутність спеціального догляду;
  • немає необхідності торкатися здорових зубів;
  • зберігається повноцінне жувальне навантаження на кісткову тканину щелепи;
  • встановлення імплантів можливе в будь-якій кількості;
  • довгостроковість служби стоматологічної конструкції.

 

be6942663b26b717c4ea1757be6c0e00

Маючи явні переваги перед класичним протезуванням, імплантація з кожним роком стає все більш популярною серед пацієнтів. Для отримання гарантованого результату залишається вибрати хороший стоматологічний центр і приступати до здійснення мрії. Наша стоматологічна клініка Narin Dental Care пропонує своїм пацієнтам найкращі фінансові умови, великий вибір імплантів від світових виробників, європейський рівень обслуговування та повний супровід у процесі реабілітації.

Записатися на прийом

Наші контакти

Email: info@narindental.com
Робочі години: Пн - Пт: 09:00 - 21:00, Сб - Нд: 10:00 - 19:00
Контакти:
044 334 43 38