Базальна імплантація – інноваційний спосіб повернути гарну посмішку

Ще зовсім недавно втрата зубного ряду була пов’язана виключно з установкою знімного або незнімного протезу. Такі конструкції цілком дозволяють замінити зуби, що випали, рівномірно розподіляють навантаження при жуванні, досить естетично виглядають, але встановлюються на здорові моляри, що негативно впливає на них. Сучасна стоматологічна ортопедія пропонує інноваційний метод відновлення після зубного випадання – імплантація зубів, що поділяється на кілька видів (одноетапна – All-on-4, All-on-6, базальна, комплексна, одномоментна, двоетапна), від вибору яких варіюються та ціни.

 

implanti zubov 17 418x315Двоетапна імплантація вимагає ретельної підготовки кісткового ложа з подальшим приживлення імплантату протягом 4-6 місяців, далі встановлюється формувач ясен і тільки потім сам протез. Одномоментна процедура відбувається одночасно з видаленням зуба: у лунку впроваджується імплант та одночасно тимчасова коронка, яка через 6 місяців замінюється на постійну. Практично відразу поставити протез можна, використовуючи одноетапну маніпуляцію із зубопротезування. За допомогою чотирьох або шести імплантів можна відновити велику кількість зубів методом All-on-4 або All-on-6. Але ці способи імплантації не підходять при сильній атрофії щелепної кістки і найкраща альтернатива в такому випадку – базальна імплантація зубів.

Що таке базальна імплантація?

При нестачі губчастих тканин можливе встановлення імпланту в шари, які практично не піддаються атрофії. Одномоментна імплантація зубів виконується за допомогою базального імплантату, що має цілісну форму та компресійний тип різьблення. Даний метод зубопротезування проходить у кілька етапів:

  • Хірургічний – добір та встановлення імплантів залежно від показань. Базальна імплантація верхньої щелепи вимагає для встановлення порядку 10-12 імплантатів, нижньої — 8-10, від цього варіюється і вартість, після процедури протягом трьох діб необхідне навантаження тимчасовими металопластмасовими коронками.
  • Ортопедичний – проводиться після повного приживлення імплантів протягом 6-12 місяців, залежно від індивідуальних особливостей. У результаті конструкція покривається металокерамікою.

 

Одномоментне протезування можливе при відновленні зубів до шісток. Сімки та вісімки цим способом не відновлюються.

 

Базальна імплантологія: показання

При необхідності проводити пацієнтам синус-ліфтинг для нарощування кісткової тканини часто пропонується більш економічний альтернативний спосіб у вигляді одночасної базової зубної імплантації. Також до проведення даної маніпуляції відноситься ряд інших показань: відсутність від трьох і більше молярів, виснаження кісткової тканини, алергічні реакції на акрилові матеріали, відмова від протезів, що знімаються.

 

Прочитавши відгуки, нерідко пацієнти погоджуються на базальну імплантацію, коли є бажання миттєвого відновлення зубного ряду, жувальної функції та естетичного вигляду (ціна безпосередньо залежить від кількості відновлюваних зубів). До протипоказань належать цукровий діабет, туберкульоз, онкологічні захворювання, психічні розлади, порушення серцево-судинної системи. Можливість застосування процедури зрештою приймає виключно фахівець, залежно від індивідуальних показань.

Одноетапна базальна імплантація зубів у Києві за вигідною ціною

Звернувшись до клініки Narin Dental Care, ви отримаєте необхідну стоматологічну допомогу для відновлення зубного ряду. Ми пропонуємо всі види протезування, імплантації зубів, включаючи базальну, ціна якої відповідає ідеальному результату. Для цього використовуємо якісні та доступні імпланти в Україні: Straumann Tissue Level, Neobiotech, Bauers. Даний вид протезування дуже популярний у світовій стоматології, що цілком зрозуміло з огляду на переваги:

  • не вимагає попередніх дорогих операцій;
  • установка без розрізів та швів;
  • негайна фіксація конструкції, що гарантує рівномірне жувальне навантаження;
  • економія часу пацієнта;
  • відмінна стійкість до інфекцій;
  • підходить для пацієнтів, які мають багато хронічних захворювань.

 

Базальна імплантація має як плюси, так і мінуси, проте наші фахівці порекомендують найкращий метод відновлення зубів, враховуючи індивідуальні особливості, побажання, а також свідчення та протипоказання. Ваше завдання – записатися на прийом до клініки Європейського зразка Narin Dental Care (Київ), а ми допоможемо досягти ідеальної посмішки та здоров’я всієї ротової порожнини за допомогою базальної імплантації< /strong> або іншого інноваційного способу!

Записатися на прийом

Наші контакти

Email: info@narindental.com
Робочі години: Пн - Пт: 09:00 - 21:00, Сб - Нд: 10:00 - 19:00
Контакти:
044 334 43 38