Виправлення прикусу

Неправильний прикус – це не тільки нерівні чи криві зуби, а неправильне співвідношення щелеп (нижня щелепа висунута вперед або навпаки, недорозвинена).
Багато людей навіть не уявляють, які проблеми спричиняє неправильний прикус.
Крім естетичної проблеми він викликає дефекти дикції, підвищений зношування зубів бруксизм, провокує хвороби ясен, не дає нормально працювати травному тракту, правильному носовому диханню. А також сприяє викривленню постави, що спричиняє безліч хвороб.

Чи можливе ортодонтичне лікування дорослих?

Дитячий ортодонт, як і лікар, що лікує дорослих, займається виправленням прикусу.
Для усунення наслідків тривалого впливу на організм неправильного співвідношення щелеп, може знадобитися лікування суміжних фахівців, таких як логопед, ЛОР-лікар чи остеопат – він допомагає усунути компенсації скелета людини, спричинені розвитком патології.

Виправити ортодонтичні порушення різного ступеня тяжкості можна у дитинстві, а й у будь-якому віці.
Кожен лікар ортодонт використовує різні методики лікування, але найбільш популярне і ефективне застосування платівок, брекет системи або елайнерів. Поставити брекети в Києві Ви можете в нашій клініці NarinDentalCare.

sjemniye ortodonticheskie plastinki kievЗнімні ортодонтичні платівки для зубів

Стандартні пластини виглядають як знімна конструкція з м’якого пластику та металевого дроту. Фіксується на верхній чи нижній щелепі. У порівнянні з брекетами доставляють менше дискомфорту, встановлюються швидко та просто, а звикання відбувається за короткий час. Використовуються пластини для вирівнювання зубів, усунення міжзубних просвітів, пластини виправлення прикусу, звуження/розширення піднебіння. Не дорогий варіант ціни виправлення, корекції прикусу в дітей віком.

 

naruzhnie breket systemi kiev

Брекет-системи вестибулярні(зовнішні)


Плюси та мінуси вирівнювання зубів зовнішніми брекетами

Вирівнювання зубного ряду зовнішніми брекетами має такі переваги:

  • найфункціональніший спосіб корекції прикусу у дорослих та дітей;
  • дають досить швидкий візуальний ефект вирівнювання зубного ряду;
  • за ціною найдемократичніший спосіб виправлення прикусу у дорослих.

 

 

naruzhnie breket systemi kiev 2

 

Мінус зовнішніх брекетів: 

  • вони видно, але це
    справимо, якщо застосовуються непомітні брекет системи пластикові, керамічні або сапфірові;
  • сприяють скупченню нальоту, тобто значно знижується гігієнічність, обов’язково використання зубного іригатора при чищенні.
  • накладають обмеження в прийомі твердої їжі (м’ясо, яблука, морква тощо);

 

 

 

lingvalnie breketi kiev

Невидимі лінгвальні брекети – плюси та мінуси

Перевага: кріпляться із внутрішнього боку зуба, завдяки чому не видно оточуючим.

Недоліки:

  • при виправленні прикусу на внутрішні брекети страждає дикція, оскільки вони так само, як і мова, розташовуються зсередини. З цієї причини відбувається травмування м’яких тканин, спочатку пацієнти скаржаться на це. Можливий розвиток так званого логоневрозу, коли людина дуже сильно нервує через те, що в неї неправильна звуковимова;
  • ціна вирівнювання зубного ряду лінгвальними брекетами трохи дорожча.

Самолігуючі брекети

Безлігатурні брекети (самолігуючі) — сучасні конструкції, які дозволяють зробити процес виправлення прикусу більш фізіологічним, швидким та ефективним. На відміну від класичних конструкцій, для кріплення дуги, що стягує самолігуючі брекети, не застосовуються лігатури – спеціальні тяганини, міцно прикручені до дуги. Натомість дуга кріпиться до пластин за допомогою спеціальних замків, які дозволяють їй ковзати в їх пазах.

Вирівнювання зубного ряду без брекетів у дітей та дорослих

samoligiruyichie breketi kiev

Елайнери – це капи, виготовлені із еластичного, прозорого, але досить міцного матеріалу.

Переваги:

– абсолютно гігієнічні: пацієнт у процесі лікування може їх самостійно зняти та провести коректну гігієну порожнини рота;

– не накладаються обмеження прийому їжі, тобто раціон людини залишається звичним.

– Періодичність прийомів у лікаря нижче, пацієнту відразу видається певний набір елайнерів для їх заміни за схемою “1 елайнер кожні 2 тижні”.

Але, на жаль, при лікуванні елайнерами можна вирівняти лише незначні дефекти зубного ряду та прикусу.

Переваги лікування в нашій клініці

Виправлення прикусу в нашому стоматологічному центрі – доступна процедура, яка має невисоку вартість. Навіть з урахуванням того, що Київ – одне з найдорожчих міст України, ми утримуємо ціни на вирівнювання зубів Київ на прийнятному рівні. Наші фахівці використовують сучасні методики корекції прикусу, тому ви зможете отримати результат у максимально стислий термін, а в нашому магазині придбати все необхідне для догляду за брекетом системами. Якщо хочете отримати якісний сервіс і при цьому не переплачувати за лікування, телефонуйте адміністратору клініки, записуйтесь на консультацію до ортодонту вже сьогодні.

Записатися на прийом

Наші контакти

Email: info@narindental.com
Робочі години: Пн - Пт: 09:00 - 21:00, Сб - Нд: 10:00 - 19:00
Контакти:
044 334 43 38