Все про знімні зубні протези

Помилково думати, що зубні знімні протези можуть знадобитися лише через вік. Багато людей у молодому віці втрачають гарну посмішку, причина тому — отримання серйозних травм у спорті, далеко не найкраща генетика або запущені стадії лікування. Сучасна стоматологія дозволяє в короткі терміни повернути білі зуби – для цього доступні різні варіанти конструкцій. Це чудовий вихід із ситуації, коли з різних причин ви не можете встановити імпланти.

 

Розвиток технологій та вдосконалення використовуваних матеріалів дозволяють представити абсолютно нові знімні протези для зубів. Вони не такі громіздкі та неестетичні, як були у наших бабусь та дідусів — такі конструкції вже давно канули в лету. У клініці ви можете вибрати для себе відповідний вид протезів, що відповідає вашим естетичним та фінансовим очікуванням.

Які бувають знімні протези для зубів?

Ціна знімних зубних протезів залежить від обраного типу конструкції:

  • повні – підходять, якщо у пацієнта не залишилося жодного свого зуба, у такому разі не можна закріпити установку до жорсткої основи;
  • часткові—підходять клієнтам, у яких зберігся один або кілька зубів, фіксуються за допомогою спеціальних гачків, ідеальні, якщо неможливо встановити імпланти.

 

Такий спосіб відновлення білосніжної посмішки вибирають у випадках, коли пацієнт втратив зуби з віком, пережив серйозну фізичну травму або виявлено запущений пародонтит. Для багатьох знімний зубний протез — найкраще рішення, оскільки воно відносно просте у догляді та доступне в ціні.

Переваги такого протезування

Технології сучасної стоматології зробили величезний крок уперед, тому конструкції більше не потрібно зберігати у склянці. Нові види установок мають такі переваги:

  • виконуються з гнучких матеріалів – за допомогою них стало можливо виготовити конструкцію, що ідеально підходить конкретно під вашу щелепу;
  • не провокують алергію — доступний нейлоновий протез, якщо на метал або акрил ваш організм погано реагує;
  • найкраще співвідношення ціни та якості — якщо імплантація не по кишені, повне знімне протезування зубів стане практичним рішенням.

 

Головне конструкції виглядають естетично, вони легкі, м’які, не викликають дискомфорту в носінні.

Матеріали для знімних зубних протезів

Перш ніж поставити знімні зубні протези, повні або часткові, необхідно визначитися з матеріалами:

  • пластинчасті — підходять для відновлення одного зуба, фіксуються на кламери, відносяться до бюджетної категорії;
  • бюгельні — встановлюються на верхню щелепу, закріплюються за допомогою кламерів або замків, останні рівномірно розподіляють навантаження на ясна;
  • нейлонові — підходять тільки для часткового протезування зубів, не потребують обточування сусідніх зубів, відрізняються гарною гнучкістю та міцністю.

 

Ціна повних знімних зубних протезів залежить від вибраних матеріалів, тому цей параметр впливає як на естетичний результат і комфорт носіння, так і на бюджет лікування.

Часткове або повне протезування: етапи

Протезування зубів починається з консультації – лікар визначить висоту прикусу, форму та колір майбутньої конструкції. Далі виготовляється макет із воску або використовується литий каркас: залежить від вибраного матеріалу. Після цього на прийомі стоматолог коригує прикус, полірує конструкцію та дає рекомендації для правильної експлуатації.

 

Надалі конструкція може натирати ясна. У такому разі необхідно звернутися до лікаря повторно, щоб скоригувати ложе. Кількість корекцій у всіх індивідуально – одним пацієнтам достатньо один раз прийти, а іншим знадобиться шість візитів. У будь-якому випадку ви отримуєте ідеальну конструкцію, комфортну в носінні.

Протезування зубів у клініці Narin Dental Care

У стоматологічній клініці Narin Dental Care ви можете замовити будь-які види повних часткових <знімних протезів. У роботі використовується лише найкраще європейське обладнання та витратні матеріали. Лікарі регулярно підвищують рівень кваліфікації, щоб пацієнти завжди отримували лише сучасний та професійний підхід до вирішення їхніх проблем. На кожному етапі лікування гарантовано дотримуються найвищих стандартів якості. Головний принцип клініки – індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

 

Ціна на частковий або повний знімний протез визначається індивідуально на консультації, оскільки залежить від обраного типу конструкції та матеріалу. У клініці Narin Dental Care кожен знайде собі відповідний спосіб відновити білу посмішку!

Записатися на прийом

Наші контакти

Email: info@narindental.com
Робочі години: Пн - Пт: 09:00 - 21:00, Сб - Нд: 10:00 - 19:00
Контакти:
044 334 43 38