Лікування та пломбування зубів

Одним із терапевтичних методів лікування захворювань зубів є пломбування. Своєчасне усунення пошкоджених ділянок на зубах, через які хвороботворні бактерії можуть проникати у глибші ділянки, дозволяє подолати таке поширене захворювання, як карієс, а також запобігти його подальшому розвитку.

germetizatsiya fissur stomatologiya liniya ulybkiПеред тим, як поставити пломбу на зуб, стоматолог проводить докладну діагностику. План лікування призначається, виходячи з індивідуальних особливостей проблеми – ступеня руйнування зуба, нюансу захворювання, віку пацієнта тощо. Загальний план лікування проходить за такою схемою:

 • визначення ділянок, на які потрібно поставити пломбу;
 • ізоляція зуба ватними тампонами;
 • висвердлювання;
 • видалення карієсу;
 • усунення нерва у разі потреби;
 • накладання сполучного гелю;
 • заливання пломби;
 • шліфування покриття.

Після всіх маніпуляцій може знадобитися коригування, якщо пломба заважає пацієнтові нормально зімкнути рота, завдає дискомфорту. Також іноді застосовують лак, що надає пломбі природної гладкості.

 

Які бувають пломби?

 

Сьогодні в стоматології використовуються різні типи пломбувального матеріалу, що дозволяє відновити нормальну форму та функції зуба. Від матеріалу багато в чому залежить і відповідь на питання, скільки коштує вилікувати зуб і поставити пломбу. Одні з них використовуються дуже рідко, тому що не відповідають кольору зубної емалі, як, наприклад, амальгамні. Інші визнані найбільш якісними та привабливими. Перелічимо найчастіше використовувані сьогодні матеріали.

 • Фотополімерна світлозатверджувана пломба. Даний реставраційний матеріал вважається найкращим не тільки в терапевтичній, а й естетичній стоматології. Для кожного пацієнта можна підібрати індивідуальний відтінок, що відповідає кольору зубів, завдяки чому пломба стає зовсім непомітною. Назву пломби отримали через здатність швидко застигати під впливом спеціального поляризаційного світла. Пломбування зубів у Києві за допомогою цього матеріалу матиме ціну, повною мірою виправдану тривалим терміном експлуатації.
 • Керамічна. Така пломба зроблена з порцеляни з домішками сполучних матеріалів, добре імітує поверхню зуба, проте відрізняється певною крихкістю.
 • Склоіономір. Матеріал має високу міцність, найчастіше використовується для пломбування внутрішніх каналів та молочних зубів.

Є також золоті пломби, виконані зі сплаву золота, але їхня висока вартість і невідповідність кольору природних зубів зробили матеріал найменш привабливим.

 

Пломбуваннязубів з Narin Dental Care

 

75f32b1f034ba015e0d430bb01b7e2adУ клініці Narin Dental Care лікування зубіві постановка пломби на зуби проходить на найвищому професійному рівні. Ми використовуємо сучасні витратні матеріали та інструменти європейської якості, а також ефективні знеболювальні засоби, які назавжди позбавлять вас від страху перед візитом до стоматолога.

Політика стоматології Narin Dental Care побудована на концепції надання найкращих цін на послуги в Києві, щоб зробити їх максимально доступними, тому пролікувати зуб і поставити пломбу у нас буде вигідним рішенням кожного пацієнта. Ми проведемо всі необхідні діагностичні заходи, а також забезпечимо постлікувальний супровід.

Сучасна стоматологія Києва Narin Dental Care пропонує великий вибір зубних пломб, ціна яких може відрізнятися залежно від того, чи буде це фотополімерна світлозатверджена (світла) пломба, керамічна або виконана з іншого матеріалу, на 1 зуб її потрібно ставити або потрібно лікування кількох зубів. З нами лікувати зуби просто, комфортно та зовсім не страшно!

Записатися на прийом

Наші контакти

Email: info@narindental.com
Робочі години: Пн - Пт: 09:00 - 21:00, Сб - Нд: 10:00 - 19:00
Контакти:
044 334 43 38