Дитяча стоматологія

Лікування молочних зубів та профілактика захворювань

Дитячий стоматолог – це особлива професія, яка вимагає від фахівця наявності певних характеристик характеру.
Такий лікар – це й частково психолог, вихователь, який має любити дітей та знаходити до них підхід.
Адже від того, як пройде перша зустріч стоматолога та дитини, як розпочнеться лікування зубок, залежить майбутнє ставлення малюка до терапії загалом, до відвідування конкретного лікаря зокрема. Тому в нашій клініці працює спеціаліст, який забезпечує якість, безболісність, комфорт усіх процедур, атравматичність у психологічному плані.

Останнім часом поширеність карієсу молочних зубів значно збільшилася, тому фахівці Narin Dental Care приділяють особливу увагу проблемам профілактики та раннього виявлення карієсу у дітей.

Багато хто з дорослих вважає, що в лікуванні молочних зубів немає необхідності, оскільки вони є тимчасовими.
Однак це міф, важливо вчасно видалити осередок інфекції з ротової порожнини і тим самим зупинити руйнівний процес.
Величезна кількість хвороботворних бактерій у роті дитини знижують імунітет, при цьому підвищуючи ризик виникнення ГРЗ та ШКТ-захворювань.

У чому полягає необхідність лікування дитячих зубів

Запущені проблеми з молочними зубами – це серйозніші проблеми з постійними зубами в майбутньому, які вимагатимуть тривалого і дорогого лікування. Карієс молочних зубів розвивається значно швидше, ніж карієс корінних елементів. Причина цього в тому, що емаль молочних зубів має іншу будову, вона тонша.

Природа запрограмувала наш організм так, щоб молочні зуби залишалися на своїх місцях протягом певного часу. Якщо зубик випаде передчасно, це може негативно вплинути на будову щелепи. А також на стані кісткової тканини, яка не отримуватиме необхідне їй жувальне навантаження. Тому передчасне випадання (видалення) молочних зубів – це загроза здоров’ю всієї зубощелепної системи дитини.

Професійне чищення дитячих зубів та система ICON

Ця доступна процедура дозволить підтримувати гігієну ротової порожнини на належному рівні, навіть якщо дитина ще не навчилася самостійно чистити зубки або робити це з належною ретельністю.

Інноваційна технологія без свердління «Icon» ґрунтується на здатності високоплинної смоли глибоко проникати у пошкоджені ділянки емалі під дією капілярного ефекту, заповнювати їх собою. Метод ICON дозволяє вилікувати карієс без сліз та болю та при цьому зберегти здорові тканини зуба. Лікування початкової стадії карієсу таким методом триває всього 10-15 хвилин, але результат зберігається на роки!

Коли йдеться про відновлення зубної емалі, варто відзначити, що в нашій клініці є можливість природної імплантації препаратом InnoDent. Це аналог людського протеїну амелогеніну, який відіграє ключову роль у освіті емалі.
InnoDent Repair є біосумісним імплантатом, який утворює нову емаль.

Забудьте про звук бормашин, біль, анестезію та страх разом з Narin Dental Care

Наші фахівці лікують молочні та постійні зуби дітям віком до 12-16 років. Після цього пацієнти переходять до стоматолога, який обслуговує дорослих клієнтів. Дітям проводять процедури:

  • Герметизація фісур, що дозволяє знизити ризик виникнення карієсу у кілька разів. Спеціальний герметик, який використовується під час процедури, створює надійний бар’єр між природними поглибленнями жувальних зубів та кислотами, які є продуктами життєдіяльності бактерій, які «живуть» у ротовій порожнині людини.
  • Фторування зубів.
  • Ортодонтичне лікування, тобто брекети дітям. Таке лікування позбавить дитину від неправильного прикусу, який може стати причиною деформації рис особи, виникнення порушень дикції та розладу функції органів травної системи.

Дуже часто кажуть, що дітям не можна пломбувати зуби композитними матеріалами, тим самим вводячи батьків в оману. Така «теорія» виникла через те, що у звичайних клініках немає умов для цього, щоб дитина змогла досить довго перебувати в кріслі, і дала лікарю правильно провести лікування.

Наші лікарі виконують всі необхідні процедури, якісно та красиво, дозволяючи маленькому пацієнтові розслабитися та легко перенести всі маніпуляції, чи це процес пломбування чи видалення зуба.

Наводьте діток і переконайтесь у цьому самі!

Записатися на прийом

Наші контакти

Email: info@narindental.com
Робочі години: Пн - Пт: 09:00 - 21:00, Сб - Нд: 10:00 - 19:00
Контакти:
044 334 43 38