Сріблення зубів дитині

Зубна тканина формується в дітей віком ще під час внутрішньоутробного розвитку, її майбутнє стан впливає дуже багато чинників. Спадковість, харчові звички майбутньої мами, регулярність та якість догляду за ротовою порожниною – далеко не повний їхній перелік. Додайте сюди далеко не найкращу екологічну обстановку, і стає зрозуміло, чому у малюків починають псуватися зуби відразу після появи. Щоб звести до мінімуму ризик виникнення патологій у маленьких дітей, застосовують спеціальний метод – сріблення зубів.

 

Його суть дуже проста, на поверхню молочних зубів наноситься тонким шаром розчин із нітратом срібла. Після цього утворюється тонка плівка, що перешкоджає розвитку карієсу. Це відбувається завдяки антисептичним властивостям срібла, які сприяють усуванню вже наявних проблем та профілактиці виникнення нових. Доцільно проводити процедуру сріблення на стадії появи плями, у разі ефект від процедури буде максимальним.

Особливості методу та показання для сріблення зубів дітям

У яких випадках не обійтися без цієї процедури? Після візуального огляду порожнини рота маленького пацієнта та визначення ступеня ураження зубів лікар враховує наступні фактори для використання даної методики:

  • дитина категорично не погоджується на традиційні методи лікування карієсу з використанням спеціальних інструментів;
  • враховується вік малюка, якщо йому менше трьох років, срібло допоможе звикнути до стоматологічних процедур і не викликати надалі страх;
  • видимі пошкодження емалі знаходяться на ранній стадії і дозволяють запобігти подальшому руйнуванню тканини.

 

Щоб посріблити зуби, необхідно пройти не менше п’яти процедур, зазвичай малюка записують відразу на весь курс. Найкращий варіант – щоденне відвідування стоматолога, можна також ходити на процедуру через день.

 

Завдяки частим відвідуванням та безболісності процедури, малюк може переконатися, що маніпуляції із зубками не викликають жодних неприємних відчуттів.

 

Переваги сріблення молочних зубів

Під час проходження лікування у стоматологічній клініці маленькі пацієнти звикають до маніпуляцій лікаря у ротовій порожнині. У дитини виробляється усвідомлення того, що регулярно перевіряти стан зубів – це норма.

 

Кваліфіковані стоматологи пояснюють, як правильно доглядати зубки, щоб запобігти виникненню проблем у майбутньому. Характерна особливість методу – потемніння емалі, що легко переноситься малюками. Зважаючи на їх маленький вік, зміна кольору зубів не створює у дітей психологічних проблем. Батькам слід підтримувати авторитет лікаря та вдома вчити дитину правильно доглядати зуби та ротову порожнину. Не забувайте про велике значення правильного харчування у формуванні здорових постійних зубів.

 

Срібло зубів можна зробити у стоматологічній клініці Narin Dental Care (Київ). Завдяки високій кваліфікації та великому досвіду роботи наші стоматологи з легкістю знаходять підхід до самого примхливого малюка. Ви можете прийти на процедури у вихідний день – ми працюємо сім днів на тиждень. Спокійна, доброзичлива обстановка сприяє максимальному комфорту та розслабленню маленьких пацієнтів. Клініка позиціонує себе як сімейний заклад, тому можна спостерігатися у найкращих фахівців усією родиною. Ціни на стоматологічні послуги повною мірою відповідають високій якості сервісу.

Записатися на прийом

Наші контакти

Email: info@narindental.com
Робочі години: Пн - Пт: 09:00 - 21:00, Сб - Нд: 10:00 - 19:00
Контакти:
044 334 43 38