Штифтові зуби

Відновлення зруйнованих зубів необхідне як забезпечення естетичного зовнішнього вигляду, впевненості у собі, але й у запобігання ускладнень, що з втратою однієї чи кількох зубів, порушення травлення через поганого пережовування їжі чи дефектів промови.

shtift v zube2

Якщо верхня частина зуба зруйнована, то можна як опору під штучний зуб використовувати штифт, що є стрижнем, зафіксованим у кореневому каналі. Для виготовлення штифта застосовують різні матеріали:

  • метал;
  • скловолокно;
  • титановий сплав;
  • вуглецеве волокно.

Конструкція може фіксуватися в кореневому каналі зуба шляхом вкручування її в кісткову тканину. Ціни на штифтові зуби залежать від матеріалу штифтів, значення мають їх види  та особливості установки. Штифтові зуби мають гарний зовнішній вигляд і практично не відрізняються від натуральних, вони виконують необхідні функції, але все ж таки вимагають більш дбайливого поводження.

Адгезивні мости

У разі втрати одного-двох зубів варто розглянути такий метод протезування як установка адгезивного мосту. Цей метод хороший тим, що не займає багато часу – відновлення зуба відбувається за одне відвідування стоматологічної клініки, до того ж не потрібно обточувати і препарувати опорні зуби.

Суть методу полягає у закріпленні штучного зуба з фотополімерного матеріалу на смужці скловолокна або пластику, яка й утримує протез на опорних зубах із внутрішньої сторони. Варто подумати про встановлення адгезивного моста за відсутності одного або двох передніх зубів, бічного зуба, а також цей спосіб підійде тим, хто не бажає піддавати додаткової обробки опорні зуби, якщо є протипоказання до встановлення інших протезів, а також як тимчасовий протез перед імплантуванням. Адгезивні мости мають естетичний зовнішній вигляд, виготовляються безпосередньо в ротовій порожнині протягом одного сеансу, їх установка безболісна.

Протезування зубів у Києві

Встановити адгезивні мости або штифтові зуби можна у стоматології Narin Dental Care (Україна, Київ). Наші фахівці застосовують найсучасніші технології, обладнання та матеріали для якісного та надійного протезування, імплантації, лікування зубів. Уточнити ціни на встановлення штифтового зуба або адгезивного мосту можна на сайті клініки, там можна записатися на консультацію.

Записатися на прийом

Наші контакти

Email: info@narindental.com
Робочі години: Пн - Пт: 09:00 - 21:00, Сб - Нд: 10:00 - 19:00
Контакти:
044 334 43 38