Відбілювання зубів

Мало хто з нас може похвалитися природною білизною зубів, найчастіше зубна емаль може мати жовтуватий або сіруватий відтінок через певні особливості, пропорції речовин, що входять до її складу. До того ж, на колір зубів може впливати часте вживання кави та чаю, а також куріння, що залишають наліт та жовтизну на зубах.

images 5 1

Стоматологія – галузь медицини, що постійно розвивається, яка активно використовує технології та досягнення науки в різних галузях, що дає можливість повернути сяючу посмішку завдяки професійному стоматологічному відбілювання зубів.

Способи відбілювання зубної емалі

 

Існує кілька методів відбілювання зубів:

  • хімічний, при якому на зубну емаль впливає спеціальний відбілюючий гель і каталізатор, що прискорює процес;
  • апаратний, при якому каталізаторами стають різні види випромінювання – ультрафіолетове, лазерне або теплове, що активує речовини нанесеного засобу.

Якщо потемнів один зуб, у якому був видалений нерв, може застосовуватися внутрішньопорожнинне відбілювання, що полягає в закладання в порожнину зуба відбілюючого засобу та його пломбування.

В аптеках, магазинах та через інтернет можна купити набори, які використовуються в домашніх умовах, які обіцяють білу посмішку з найменшими витратами. Для домашнього відбілювання зубів використовують:

  • спеціальні зубні пасти;
  • відбілюючі смужки та гелі, які необхідно наносити на зуби;
  • каппи, заповнені відбілюючим гелем.

Варто врахувати, що відбілювання будинку займає більш тривалий період часу, оскільки гель (відбілювач) для домашнього використання має значно меншу концентрацію, а неправильне застосування того чи іншого засобу може призвести до небажаних наслідків – погіршення стану емалі, підвищення чутливості зубів.

Носіння кап для відбілювання зубів може зайняти кілька тижнів, але навіть застосовуючи такі методи, краще звернутися до стоматологічної клініки та отримати пораду спеціаліста, а також замовити виготовлення капи за індивідуальними мірками, тим більше, що ціна їх невисока.

Допомога стоматолога приносить бажаний ефект після однієї-двох процедур. Протипоказаннями для процедур, що відбілюють, є:

  • вагітність;
  • годування груддю;
  • алергія на препарати для відбілювання;
  • поганий стан емалі.

При неможливості вдатися до відбілювання зубівхімічними засобами стоматолог може порекомендувати покращити зовнішній вигляд вашої усмішки за допомогою альтернативного рішення – встановлення вінірів або бондингу (нанесення на поверхню зуба білої кварцової смоли).

При виборі того чи іншого способу важливу роль відіграє стан і міцність зубної емалі, а також ціна на тбілювання зубів капами, хімічним шляхом або за допомогою апаратів. Відбілювання зубів у стоматології стає все більш популярним, адже багато хто прагне удосконалення своєї зовнішності і розуміє, що від посмішки залежить багато чого, а вартість цієї процедури цілком доступна.

Скільки коштує відбілювання зубів в Україні і Києві?

Стоматологічна клініка Narin Dental Care (Київ, Україна) пропонує послуги в різних сферах стоматології для мешканців різних районів Києва (Голосіївського, Оболоні), починаючи від лікування та вирівнювання зубів і закінчуючи чисткою та відбілюванням за доступною ціною.

На сайті клініки можна ознайомитися з наданими послугами, методами лікування та відбілювання зубів у стоматолога, а також уточнити, скільки коштує відбілити зуби в Києві капами дізнатися ціни на проведення інших процедур і записатись на консультацію до фахівця.

Записатися на прийом

Наші контакти

Email: info@narindental.com
Робочі години: Пн - Пт: 09:00 - 21:00, Сб - Нд: 10:00 - 19:00
Контакти:
044 334 43 38