Пластика вуздечки язика

Вуздечкою мови називається перетинчаста складка ротової порожнини, призначення якої зводиться до функції додаткового з’єднувача мови з центральною нижньою основою ясен. Щоб простіше було зрозуміти, варто відкрити рота, підняти мову до верхнього неба – перетинка буде добре проглядатися.

Якщо довжина вуздечки перебуває в нормі, вона не завдає ніякого дискомфорту, а ось занадто коротка або занадто довга перетинка має стати приводом для звернення до фахівця. У такому випадку буде потрібно коригування у вигляді пластики вуздечки мови, інакше наслідки можуть бути найнеприємнішими. Зокрема, згодом можливе викривлення форми мови, ознаки її роздвоєності, в дітей віком чітко вловлюються дефекти мови, що, своєю чергою, може призвести до заниженою самооцінці.

 

 

Діагностика та вирішення проблеми

 

Як правило, дефект діагностується ще при народженні малюка, і підрізання вуздечки мови дитині може бути здійснено безпосередньо в пологовому будинку. Оскільки така операція досить проста і триває лише кілька секунд, вона проводиться під анестезією або навіть без неї. Відразу після того, як лікар зробить надріз, малюка прикладають до материнських грудей, і він швидко заспокоюється у процесі годування.

Не завжди дефект можуть діагностувати відразу після появи малюка на світ, так як він може дати себе знати в пізнішому віці, коли дитині виповниться 6-7 років. Зокрема, його визначають за поганою вимовою звуків – найчастіше, якщо вуздечка мови коротка, виникають труднощі з вимовою літери «р», оскільки мова просто не може дотягнутися до верхнього неба. У такому віці вуздечка під язиком у дітей має бути довжиною близько 8 мм. Вирішенням проблеми стає, знову-таки, підрізання, яке допоможе її подовжити.

Сьогодні сучасні стоматологічні клініки відмовляються від скальпеля на користь більш прийнятного та щадного для пацієнта способу, проводячи підрізання вуздечки під язиком за допомогою лазера. Такий вид пластики не вимагає анестезії, так як процедура проходить абсолютно безболісно, а повністю гоїться ділянку вже через тиждень-півтора. Під час коригування кровотеча відсутня, оскільки промінь лазера одночасно «запечатує» кровоносні судини.

 

Пластика вуздечки під мовою з Narin Dental Care

 

Narin Dental Care – стоматологічна клініка, яка активно практикує використання в операціях із пластики вуздечок мови та губ лазерну технологію. Звертаючись до нас, ви можете розраховувати на висококваліфіковану підтримку. Наші фахівці мають великий досвід у подібних операціях та зможуть у короткий термін вирішити вашу проблему.

Ми володіємо високим технічним потенціалом, тому корекція вуздечки пройде безболісно, а можливість попадання інфекції повністю виключена, так як лазерний промінь не тільки запечатує судини, а й сам по собі дезінфікує вплив. З його допомогою можна проводити пластику дорослим та дітям, за рахунок чого її можна вважати універсальною. Ціни наших послуг – одні з найприйнятніших, тому ви можете не переживати, що ваш сімейний бюджет істотно постраждає.

Наші фахівці знають, наскільки важливим є індивідуальний підхід до пацієнта. Ви можете бути впевнені, що в клініці Narin Dental Care ви будете оточені увагою персоналу, який створить максимально комфортні умови. Ми надаємо послуги оперативно, а на прийом до лікаря ви можете записатись на будь-який зручний час. Не відкладайте візит – звертайтеся прямо зараз. Ми будемо раді допомогти вам та вашій дитині вирішити будь-які стоматологічні проблеми!

Записатися на прийом

Наші контакти

Email: info@narindental.com
Робочі години: Пн - Пт: 09:00 - 21:00, Сб - Нд: 10:00 - 19:00
Контакти:
044 334 43 38