Втратити зуби можна не тільки у зрілому віці, адже таке лихо може статися з кожним. Хтось дуже захопився тренуваннями боксом, а іншому не пощастило з генами. Сучасні технології, що використовуються в стоматології, дозволяють відновити усю щелепу в максимально короткі терміни. Зуби можуть випадати через ураження кісткової тканини, наслідків неправильного лікування, сильного стресу, спадковості чи поганого догляду, невчасного звернення до лікаря. Внаслідок цього знижується привабливість посмішки, з’являється характерний біль, порушується жувальна функція.
Вирішення проблеми – встановлення незнімної вставної щелепи. Протези бувають різних видів, підбираються, залежно від кількості втрачених зубів та загалом стану щелепи. Такий метод протипоказаний за наявності карієсу, гострих захворювань ротової порожнини та бруксизмі. Ціна незнімного протезування зубів визначається індивідуально, виходячи з особливостей та складності клінічного випадку. Процедура допоможе повністю відновити зубний ряд, повернути красу посмішки та покращити жувальну функцію щелепи.
Різновиди незнімних протезів
Незнімні протези на всю щелепу не вимагають надалі індивідуального догляду, не відрізняються від своїх зубів, естетичні. Лікар проводить діагностику та рекомендує оптимальний тип протезування:
- Коронки – підходять для лікування великих дефектів. За такої процедури зуб обточують, встановлюють вкладку і на неї вже надягають коронку. У середньому процедура проходить у 3 етапи. Доступні коронки з різних матеріалів та різного типу конструкції.
- Вініри – часткові коронки у вигляді тонких керамічних пластинок, що фіксуються на зовнішній стороні зуба. Основна перевага полягає в ідеальному естетичному ефекті.
- Вкладка – якісна альтернатива пломбам. Підходить для випадків, коли зуб частково зруйнований. Для виготовлення елементів використовується кераміка або фотополімери по індивідуальному зліпку. Такий підхід забезпечує правильний прикус, ідеальне прилягання до сусідніх зубів.
- Незнімні мостоподібні протези— протез спирається на два сусідні зуби, на які, у свою чергу, встановлюють коронки.
- Імплантація – в зубну кістку вкручується імплантат, який виконує функцію основи для мостоподібного протезу або цілої щелепи.
Залежно від вибраного типу, ціна на незнімне протезування зубів.
З чого виготовляють незнімні протези?
Ціна незнімних зубних протезів на імплантах або інші види також залежить від використовуваних матеріалів:
- сучасні композити;
- пластмаса – бюджетний варіант, за рахунок недовговічності використовується рідше;
- кераміка — естетична та довговічна, візуально схожа з емаллю зубів;
- метал — найдовший термін служби, при правильному догляді здатний прослужити від 20 років;
- металокераміка — міцна, як метал, і естетична, як кераміка;
- цирконій — легкий і надійний, за допомогою якого можна точно імітувати вигляд зуба.
Матеріал протезів підбирається індивідуально та залежить від особливостей вашого випадку та фінансових можливостей.
Догляд за незнімними протезами
Незнімні зубні протези при повній або частковій відсутності зубів не потребують складного догляду, лише дотримання стандартних норм гігієни:
- щоденне чищення щонайменше 2 рази на день;
- додатковий догляд з використанням зубних ниток, іригаторів та ополіскувачів;
- професійне чищення раз на півроку.
Від якості гігієни залежить термін служби протезів. Щоб уникнути пошкоджень конструкцій, відмовтеся від надто холодних та гарячих продуктів, твердої їжі, наприклад, відкриття горіхів зі шкаралупою.
Незнімні протези в стоматологічній клініці Narin Dental Care
Незнімне протезування має перевагу в особливо тривалому терміні експлуатації, міцності конструкцій, надійності, комфорті та естетиці. Саме з цих причин наші клієнти надають такому варіанту перевагу. Основні наші переваги:
- інноваційне обладнання;
- використання кращих світових розробок для лікування, відновлення та діагностики;
- багаторічний досвід фахівців, що дозволяє вирішувати завдання різного ступеня складності;
- доступна вартість послуг з можливістю вибору найбільш комфортного способу оплати.
Вартість незнімних зубних протезів визначається індивідуально для кожного пацієнта, оскільки залежить від типу конструкцій та матеріалу.