Як робиться імплантація зуба (зубів)?

Дентальне імплантування зубів набуло широкого поширення в останнє десятиліття і має великий попит серед пацієнтів. Це, з одного боку, зумовлюється бажанням мати гарну усмішку без зовнішніх дефектів, а з іншого – прагненням зберегти повноцінну жувальну функцію щелепи. Перші спроби здійснення процедури такого роду були зроблені ще у XVIII столітті, а повномасштабні дослідження розпочалися у 1888 році. На новий рівень процедуру вивели дослідження П.-І. Бранемарка, який відкрив можливість зрощування кісткової тканини з стороннім тілом, придатним для подальшого протезування зовнішньої частини зуба.

 

Для того, щоб зрозуміти, як роблять імплант зуба (зубів), потрібно розібратися в його функціональному призначенні. Зубний імплант є конусоподібним або штиреподібним елементом з міцних металевих сплавів, який вживлюється в кісткову тканину ясен. Його виготовляють переважно з титану, діоксиду цирконію, титан-алюміній-ванадієвого сплаву. Процес виготовлення та встановлення імпланта зуба (зубів) – процедура багатоетапна. У багатьох випадках через індивідуальні фізіологічні особливості імпланти виготовляються індивідуально. Як ж відбувається імплантація (протезування)зуба (зубів)? Шляхом вживлення металевого штифта в щелепну кістку. На сучасному етапі при правильному підході з дотриманням усіх тонкощів ця процедура відбувається практично безболісно.

Етапи та процес встановлення зубного імпланту

Процес встановлення зубних імплантів відбувається під ретельним контролем кількох фахівців. Перед початком процедури необхідно виконати низку попередніх медичних діагностичних процедур:

  • рентгенографія;
  • конусно-променева комп’ютерна томографія;
  • аналіз стану м’яких тканин;
  • аналізи крові;
  • фотометрія;
  • кондилографія;
  • тривимірне моделювання;
  • усунення запальних процесів у ротовій порожнині.

 

Етапи та час встановлення зубних імплантів (імплантування) у більшості випадків стандартні. Першою стадією є підготовчий процес, потім слідує встановлення імпланту. Далі необхідно витримати часовий проміжок від трьох до шести місяців. У цей час лікар спостерігатиме за тим, наскільки швидко та успішно стороннє тіло приживається і чи готове воно до зрощування з рідними зубами.

 

Після закінчення цього терміну встановлюється формувач ясен, необхідний створення природного контуру м’яких тканин навколо зуба, і абатмент. Далі на етапі протезування встановлюється коронка та починається процес реабілітації. Послідовність всіх етапів протезування при імплантації зуба (зубів) повинна суворо дотримуватися. У нашій стоматологічній клініці Narin Dental Care можливе проведення як стандартної, так і прискореної процедури імплантування зубів. Ознайомитись з актуальними цінами та отримати первинну консультацію можна на нашому сайті narindental.com. Процедура імплантації зубів у нас комфортна та безболісна, а терміни встановлення імпланта зуба залежать від багатьох індивідуальних показників здоров’я пацієнта.

Післяопераційний період після імплантації зубів

На кожній стадії імплантації зуба (зубів)необхідне ретельне дотримання рекомендацій стоматолога щодо догляду за ротовою порожниною. Тільки у цьому випадку гарантовано отримання ідеального результату процедури. Наприклад, людям із нікотинової залежністю потрібно утримуватися від куріння протягом чотирнадцяти днів після вживлення імпланту в кісткову тканину.

f59693117b4c601901f064665ef00c94implantaciya zubov k

Сама операція з імплантації зуба досить складна, але займає нетривалий час. Вона проводиться під дією місцевої анестезії, але у випадку, якщо пацієнту це необхідно і всі медичні показники в нормі, може застосовуватися загальний наркоз. Досвідчені фахівці нашої стоматологічної клініки Narin Dental Care контролюють процес приживлення під час реабілітаційного періоду. Для цього потрібно буде кілька разів відвідати клініку. У перші кілька тижнів після процедури рекомендується дотримуватися кількох простих правил:

  • відмовитися від вживання алкоголю;
  • надавати перевагу м’якій їжі;
  • не вживати дуже гарячі чи холодні напої та їжу;
  • пити якнайбільше води;
  • обмежити фізичні навантаження;
  • жувати на неушкоджений бік щелепи.

 

На нашому офіційному сайті narindental.com можна знайти всю докладну інформацію щодо догляду за ротовою порожниною в післяопераційний період. Дотримання медичних рекомендацій значно прискорить процес загоєння м’яких тканин та дозволить імпланту прижитися без ускладнень у вигляді відторгнення або поганої остеоінтеграції.

Записатися на прийом

Наші контакти

Email: info@narindental.com
Робочі години: Пн - Пт: 09:00 - 21:00, Сб - Нд: 10:00 - 19:00
Контакти:
044 334 43 38