Прицільний знімок зубів

У сучасній стоматології більшість рішень про те, яким методом лікувати чи протезувати зуб приймаються на основі такого виду технічного дослідження, як прицільний знімок зуба. В основі способу лежить застосування рентген-променя, який ретельно просвічує порожнину та надає об’ємну інформацію про стан конкретної ділянки. Локальна дія променя дозволяє зробити рентген-знімок відразу для одного або кількох сусідніх зубів.

Діагностика проводиться як до лікування, і після. Рентген зубів призначається у таких випадках:

  • для дослідження зуба, який розташований усередині ясна (наприклад, зуба мудрості, що не прорізається), щоб зрозуміти стан і напрям його зростання;
  • перед лікуванням карієсу для відстеження, наскільки рясні каріозні ураження під протезом або пломбою;
  • якщо зуб росте неправильно;
  • при лікуванні пульпіту, періодонтиту – дослідження дасть лікарю повну картину стану та розташування коренів, щоб той зміг правильно провести ендодонтичне лікування.

Прицільний рентген-знімок на сучасному устаткуванні не шкодить здоров’ю. Показник опромінення настільки малий, що діагностику можна проводити всім, включаючи дітей і майбутніх мам.

 

Як робиться знімок?

 

Щоб

Сьогодні розроблено найновіше обладнання – цифровий радіовізіограф, який дозволяє зробити рентген зуба високої якості. У разі потреби лікар може збільшити зображення, щоб отримати більш детальну інформацію. У стоматологічних центрах та клініках Києва, інших населених пунктів результати прицільного знімку зуба зберігаються тривалий час, тому до них можна звернутися, якщо виникне така необхідність, навіть через кілька років.

Переваги даної технології полягають у наступному:

  • докладне зображення та можливість його збільшити;
  • безпека для пацієнта;
  • можливість збереження результатів у цифровому вигляді, що надійніше;
  • доступність результатів відразу після процедури.

Головне – дослідження на радіовізіографі надає найточніші дані, завдяки яким можна отримати відомості про патології, які тільки-но починають розвиватися.

Рентген зуба в Києві з Narin Dental Care

 

Стоматологічна клініка Narin Dental Care надає допомогу у діагностиці та лікуванні широкого спектру проблем ротової порожнини. Наші фахівці проведуть безпечне, якісне та точне дослідження на сучасному радіовізіографі від кращого європейського виробника, але ціна рентгена зуба при цьому відповідатиме фінансовим можливостям середньостатистичного українського споживача.

Щоб отримати максимально точний результат стоматологічного лікування та об’єктивно оцінити всю клінічну картину, наші фахівці можуть використати й інше високотехнологічне обладнання. Зокрема зробити панорамний знімок, провести 3D-діагностику (комп’ютерну томографію) до початку лікування, протезування або після.

У клініці Narin Dental Care на вас чекає комфортна атмосфера та уважне, поважне ставлення медичного персоналу. Висока кваліфікація наших фахівців дозволить вирішити будь-які проблеми зубного ряду, щоб ваша усмішка залишалася впевненою та привабливою!

Записатися на прийом

Наші контакти

Email: info@narindental.com
Робочі години: Пн - Пт: 09:00 - 21:00, Сб - Нд: 10:00 - 19:00
Контакти:
044 334 43 38