Імплантація зубів

Прямим свідченням імплантації є відсутність хоча б одного зуба.
Травма, хронічні захворювання ясен, неправильний догляд за порожниною рота, невдала спадковість можуть призвести до втрати зубів.
Необхідно відзначити, що тривала відсутність як мінімум одного зуба – це найбільш ймовірна причина деформації решти всіх зубів, втрати об’єму кісткової тканини. А також того, що сусідні зуби починають зрушуватись у бік відсутнього.

Чим більше часу пройшло з моменту втрати зуба, тим більша ймовірність, що для встановлення імплантату доведеться нарощувати кісткову тканину, інакше імплантат не приживеться. Потрібно чимало сил, часу, нервів та фінансових засобів, щоб усе це виправити.

Також відсутність зуба часто призводить до розвитку хвороб ясен, погіршення прикусу.
І збільшує ризик втрати решти зубів, тому що навантаження на них стає більшим.
Безумовно, це естетично не привабливо, найчастіше відбувається порушення рис особи, а можливо навіть передчасне старіння.
Для того щоб суттєво заощадити свій час та засоби у разі втрати зуба, слід якнайшвидше звернутися до стоматолога та обговорити можливість встановлення зубних імплантів.

Переваги імплантації зубів

Імплантація є найбільш прогресивним способом відновлення зубного ряду за відсутності зубів або за їх значного руйнування.
Порівняно з встановленням протезів процедура імплантації має ряд переваг:

 • наявність кореневої частини, що виготовляється з титану – матеріалу, до якого лояльні тканини організму людини;
 • у разі імплантації зубів навантаження при жуванні на титановий «корінь» дозволяє зберегти об’єм кісткової тканини щелеп, що неможливо при встановленні традиційного протезу.

У клініці NarinDentalCare встановлення імплантів із гарантією не менше 10 років.

Протипоказання до імплантації

На жаль, здійснити відновлення цілісності зубного ряду за допомогою імплантів не завжди можливо. Як правило, протипоказання до імплантації є у таких випадках:

 1. Тяжкі порушення згортання крові.
 2. Туберкульоз.
 3. Онкологічні захворювання.
 4. Важкі хронічні хвороби на стадії декомпенсації.
 5. Період вагітності та лактації у жінок.
 6. Цукровий діабет.
 7. Хронічні захворювання ЛОР органів.
 8. Нестача кальцію в організмі.
 9. Захворювання ротової порожнини, які важко піддаються лікуванню (пародонтит, пародонтоз).
 10. Пацієнт палить (ця звичка на 40-60% знижує ймовірність приживання імпланту).

Порядок та терміни встановлення імплантів

Встановлення імплантатів відбувається у кілька етапів.
Будь-які маніпуляції починаються з огляду та аналізу, імплантація не є винятком. Для того, щоб правильно підібрати систему зубних імплантів для конкретного клінічного випадку, необхідно провести ретельний огляд ротової порожнини, зробити комп’ютерну томограму та здійснити її аналіз. Це допоможе визначити розміри та щільність кісткової тканини, візуалізувати розташування каналів, дізнатися, де проходять основні нервові стовбури, гайморові пазухи та інше.

Далі під місцевим знеболенням проводиться процедура встановлення імплантату.

Після закінчення 3-х місяців для нижньої щелепи і 4-х місяців для верхньої в імплантат, що прижився, встановлюється формувач ясен на термін 3-7 днів. Залежно від вибраного Вами типу матеріалу, фіксація коронки можлива відразу або наступного дня.

Необхідно враховувати, що вартість зубної імплантації може змінюватись в залежності від додаткових маніпуляцій, хірургічних втручань, таких як аугментація кістки (нарощування), ясен.

Вартість імплантації та класичного протезування практично однакова. При цьому в протезуванні задіяні зуби, що стоять поруч, загальна мостова конструкція складається з трьох коронок, вартість яких прирівнюється до вартості установки імпланта під ключ.

Які імпланти використовуються фахівцями нашої клініки

Наші експерти підібрали найкращі імпланти з доступних в Україні:

 • імплант Straumann Tissue Level преміум класу з поверхнею SLA.
 • імплант Neobiotech – золотий стандарт.
 • імплант Bauers – оптимальне співвідношення ціни та якості.

Ми даємо 100% гарантію приживання імпланту.

Хірургічне втручання потребує певного періоду загоєння, тому обов’язковою процедурою при зубній імплантації є плазмоліфтинг A-PRF. Вартість цієї процедури входить до загальної ціни.

У ході низки досліджень було встановлено, що власні клітини організму пришвидшують процес регенерації, причому не доводиться додатково використовувати медикаментозні препарати. Процес виготовлення APRF (аутогенного багатого на тромбоцити фібрину) досить простий: у пацієнта береться кров, поміщається в пробірку і відправляється в центрифугу. Унікальний біоматеріал, що сприяє покращенню процесів загоєння, готовий вже за кілька хвилин центрифугування.

Якщо потрібна імплантація зубів, Київ відчиняє перед вами двері клініки Narin Dental Care.
Ми пишаємося високою якістю послуг з відновлення цілісності зубного ряду, прогресивним підходом до встановлення імплантатів.

Записатися на прийом

Наші контакти

Email: info@narindental.com
Робочі години: Пн - Пт: 09:00 - 21:00, Сб - Нд: 10:00 - 19:00
Контакти:
044 334 43 38