Зубні імпланти – чи це безпечно?

Заміна відсутнього зуба штучним була відома людству ще за часів Стародавнього Риму. Але тоді цей процес був дуже болючим і небезпечним для здоров’я, адже стороннє тіло, яке встановлюється на місце зуба, прикріплювалося до рідних зубів за допомогою жорсткого дроту. Мало того, що прабатько сучасних дентальних імплантатів ніяк не був пов’язаний з щелепною кісткою, його установка завдавала відчутної шкоди іншим зубам. Проте новатори та винахідники не відмовилися від ідеї та продовжували її вдосконалювати. Завдяки титанічним зусиллям кількох поколінь учених, на сьогоднішній день людство має можливість практично безболісно та безпечно заповнити стоматологічні втрати.

 

Дентальні імплантати, що вживляються в кісткові тканини щелепи на сучасному етапі, – це металеві вироби невеликого розміру. Вони призначені для того, щоб відновити втрачений через різні причини зуб або кілька зубів. Імплантування застосовується в тому випадку, коли зруйнована або відсутня не тільки видима зовнішня частина зуба, але його корінь. Вони є опорними елементами для подальшого протезування повноцінного зуба та встановлюються на початковій стадії відновлення естетичної та жувальної функції порожнини рота.

Гарантія на імплантацію зубів – терміни та тонкощі

Імплантація зуба – задоволення не з дешевих. Крім того, що сам дентальний імплантат може коштувати пристойну суму, перед проведенням операції необхідно пройти тривалий підготовчий етап. Ціна імпланту може змінюватись в залежності від сплаву, з якого він виготовлений, та виду. На сьогоднішній день виділяють декілька основних категорій таких конструкцій:

  • за типом – внутрішньокісткові, базальні, субперіостальні;
  • конструктивно-розбірні, монолітні;
  • за формою – коренеподібні, пластинкові, комбіновані.

 

Виготовляються імпланти переважно з титану, його сплавів, діоксиду цирконію. Зважившись на подібну процедуру, кожен пацієнт хоче бути впевненим у тому, що витрачені кошти забезпечать комфорт на довгий час. Враховуючи аж ніяк не низьку вартість послуги, провідні компанії-виробники стоматологічних конструкцій для вживлення в кістку дають гарантію на імплант від 10 до 20 років. У разі виникнення ускладнень після операції саме через погану якість самої металевої конструкції, після вилучення та відновлення кісткової та м’яких тканин вона буде надана пацієнту безкоштовно за рахунок виробника.

adgezivnoe protezirovanie zubovгарантія на зубні імпланти від нашої клініки дозволяє клієнтам бути впевненими в тому, що у разі виникнення складнощів вони отримають швидку та якісну допомогу. Додаткову інформацію можна вивчити на нашому сайті narindental.com.

Гарантія на імплантаціюу клініці Narin Dental Care

Сучасне обладнання та професіоналізм співробітників дозволили клініці Narin Dental Care зайняти лідируючі позиції серед конкурентів в Україні. Європейська якість послуг спрямована на те, щоб завчасно передбачити та запобігти всім можливим ускладненням. Тим не менш, для впевненості та комфорту клієнтів наша стоматологічна клініка надає гарантії на імплантацію зубів. Враховуючи складність, тривалість і багаторівневість процедури, подібний запобіжний засіб просто необхідний.

 

Умовами гарантійної угоди передбачається, що всі сторони зобов’язані. terapevticheskaya stomatologiyaдотримуватися чіткої етапності процедури, а пацієнт зобов’язується виконувати необхідні медичні розпорядження протягом процесу і під час післяопераційної реабілітації. Щоб лікар міг контролювати, наскільки успішно приживається імплантат, необхідно відвідувати клініку протягом року після завершення періоду реабілітації. Також не слід забувати про граничну обережність під час реабілітаційного періоду та особливості догляду за порожниною рота. У разі виникнення гарантійного випадку клініка Narin Dental Care здійснює всі необхідні маніпуляції за свій рахунок швидко та якісно.

Записатися на прийом

Наші контакти

Email: info@narindental.com
Робочі години: Пн - Пт: 09:00 - 21:00, Сб - Нд: 10:00 - 19:00
Контакти:
044 334 43 38