Професійне чищення зубів

На відміну від різноманітних вад тіла, які можна приховати під одягом, стан зубів – це те, що неможливо сховати від сторонніх очей. Людина змушена демонструвати їх постійно: розмовляючи, посміхаючись, їдять у громадських закладах. Це означає, що піклуватися про зуби потрібно регулярно.

Навіть якщо зубний ряд складається із цілком здорових зубів, на них згодом накопичуються відкладення, які так чи інакше псують естетику. Самостійно в домашніх умовах неможливо якісно подбати про їх видалення, оскільки все одно близько третини бактерій залишається навіть після ретельного чищення щіткою. У такому випадку допоможе тільки професійне чищення зубів у стоматолога.

Перевагою проф чищення зубів є те, що вона проводиться за допомогою спеціального обладнання, яке гарантує якість роботи, не залишаючи бактеріям шансів. При цьому вплив на зубну емаль мінімальний, він не здатний завдати їй шкоди у вигляді порушень структури емалі. Під час чищення, що займає від 30 до 60 хвилин, можна досягти таких ефектів:

  • усунути жовтий наліт, що з’являється від куріння, вживання кави та чаю;
  • очистити емаль від зубного каменю;
  • захистити зуби від карієсу;
  • оздоровити ясна;
  • вибілити емаль на кілька тонів.

Гігієнічна чистка зубів, як показують обговорення, дає чудовий естетичний ефект, абсолютно безболісна, а ціна цілком доступна для пересічного громадянина.

 

Як проводиться стоматологічне чищення зубів?

 

Колись у пацієнтів не було іншої альтернативи, як погоджуватись на чищення зубів за допомогою металевого скребка. Проведення такої процедури викликало дискомфорт і несло загрозу цілісності зубної емалі. Сьогодні розроблено абсолютно безпечні, але дуже ефективні методи.

  • Зняття зубних відкладень скейлером. Цей спосіб передбачає, що апаратом для зняття зубних відкладень служить ультразвукове обладнання, а скейлер – це спеціальна насадка, що випромінює хвилі. Під час процедури відсутня прямий контакт насадки з поверхнею зуба, а відкладення легко залишають емаль, навіть ті, що приховані в підкисневих кишенях, куди простою зубною щіткою не дістати. Такий метод чищення зубів є ефективним та бюджетним, оскільки ціна процедури невисока.
  • Чищення за допомогою лазерного обладнання. Принцип полягає в тому, що лікар спрямовує лазерний промінь на зуб, через що у відкладеннях руйнуються молекули води і каміння відпадає.

ot kakih boleznej mozhet izbavit professionalnaya chistka zubovзняття зубних відкладень за допомогою Air-flow або PROPHYflex – апаратів, принцип роботи яких зводиться до того, що особлива суміш порошку, води та повітря під сильним натиском прямує до емалі, поліруючи її, але ціни можуть відрізнятись. Так, цінаполірування з Airflow буде дещо нижчою, але PROPHYflex має кращі характеристики, зокрема, напір порошку сильніший, а очищення проходить м’якше завдяки округлій структурі піщинок, що входять до складу.

Після гігієнічного чищення зубів лікар дає рекомендації, як надалі потрібно доглядати порожнину рота і з якою періодичністю бажано проводити процедури.

 

Чистка зубів у стоматології Narin Dental Care

 

Найкраще лікування – це профілактика. Фахівці стоматологічної клініки Narin Dental Care подбають про те, щоб зберегти ваші зуби здоровими та красивими. У нашому розпорядженні є все необхідне обладнання, щоб безболісно та якісно зробити професійне чищення зубів у комфортних для вас умовах.

При необхідності додатково може бути призначене фторування, щоб заповнити недолік будівельного матеріалу для емалі. Професійне чищення зубів у нас включає повний спектр послуг – від первинної консультації до ідеального полірування, а ціни цілком прийнятні. Так що не витрачайте даремно час – звертайтеся в клініку Narin Dental Care, а ми подбаємо, щоб ваша усмішка сяяла білим, блиском, що притягує погляди.

Записатися на прийом

Наші контакти

Email: info@narindental.com
Робочі години: Пн - Пт: 09:00 - 21:00, Сб - Нд: 10:00 - 19:00
Контакти:
044 334 43 38