Установка вінірів та люмінірів

Ще в 30-х роках в Америці були винайдені спеціальні платівки, що допомагають створювати красиву рівну посмішку без жодних вад. Сьогодні, пройшовши довгий шлях еволюції, такі пристосування вдосконалилися, мають набагато кращі властивості щодо комфорту та естетики.

Вінірами називають пластинки з порцеляни (кераміки) або композитного матеріалу, які відмінно замінюють зубну емаль на ділянках зубного ряду, що добре проглядаються. Для їх встановлення попередньо злегка сточують емаль. Звичайно, ця процедура доставляє деякий дискомфорт, але зате матеріал буде добре зафіксований, змінювати його можна буде через 15-20 років.

Люмініри – різновид вінірів, тільки це набагато тонший матеріал, що не вимагає обточування. Зате будь-якої миті їх можна зняти і зуби матимуть колишній вигляд.

І вініри, і люмініри ефектно приховують такі дефекти, як сколи, непривабливий колір або форма зубів, але впоратися з неправильним прикусом вони не в змозі. Вибір на користь того чи іншого матеріалу залежить від фінансових можливостей та особливостей проблем зубного ряду.

Записатися на прийом

Наші контакти

Email: info@narindental.com
Робочі години: Пн - Пт: 09:00 - 21:00, Сб - Нд: 10:00 - 19:00
Контакти:
044 334 43 38