Сучасний спосіб відновлення зубного ряду

Кожна людина може зіткнутися з випаданням зуба чи зубного ряду. До такого результату призводять: занедбаний карієс, запалення ясен, пародонтит, травми, незбалансоване харчування, шкідливі звички, неналежний догляд за ротовою порожниною, спадковість, інше. Сучасна стоматологія дозволяє відновити зубні втрати з допомогою протезування чи імплантації. Останній – інноваційний метод зубовідновлення, який відбувається шляхом імплантату вживлення в кісткову тканину.

Імплант складається з кількох частин: штифта, абатмента та коронки. Нижня складова виготовляється з гіпоалергенного сплаву, що сприяє швидкому приживленню конструкції. Розробляється імплант таким чином, щоб була можливість при необхідності змінити дві верхні частини, не торкаючись нижньої – імплантатів. Імплантація – хірургічне втручання, яке має певні протипоказання. Також імплантати відрізняються за видами та способами встановлення, тому підбираються фахівцем індивідуально, залежно від показань та анатомічної особливості ротової порожнини пацієнта. Перед процедурою важливо пройти консультацію імплантолога, до якої входить ретельний огляд та діагностика.

Як відбувається консультація щодо імплантації зубів?

Встановлення імплантатів – дуже відповідальна процедура, яка проходить у кілька етапів:

  • огляд – включає дослідження стану кісткової тканини, визначає тривалість процедури, виключає протипоказання;
  • діагностика – комп’ютерна томографія допоможе точніше визначити розміри кісткової тканини, а також визначити наявність інших захворювань ротової порожнини.

У деяких ситуаціях фахівці можуть направити на здачу лабораторних аналізів: загальний та біохімічний аналіз крові, на вірусні гепатити, ВІЛ, коагулограму та інше. Це дозволить виключити протипоказання та ухвалити рішення щодо безпеки проведення імплантації.

Фахівці стоматологічної клініки Narin Dental Care використовують комп’ютерну томографію щодо діагностики пацієнтів перед зубовосстановлением. Інноваційні технології, крім перерахованих вище фактів, допомагають з точністю підібрати розмір імпланту. Часто перед імплантацією потрібно додаткове лікування або нарощування кісткової тканини, необхідність яких дозволяє виявити консультація стоматолога-імплантолога. Усунення захворювань ротової порожнини – виключення відторгнення конструкції. Після огляду та діагностики лікар ознайомлює пацієнта з процедурою імплантації, термінами, а також рекомендує види імплантатів, які відрізняються за матеріалом виготовлення, брендом, ціною.

Професійний підхід – гарантія ідеального результату

adgezivnoe protezirovanie zubovКиєва та інших міст України починається з консультації імплантолога. Фахівець проведе комплексну діагностику та запропонує найкраще рішення для відновлення зуба чи зубного ряду за допомогою імплантів від надійних виробників. У процедуру входить плазмоліфтинг A-PRF – отримання протягом декількох хвилин біоматеріалу, що сприяє швидкому загоєнню.

Індивідуальний прогресивний підхід до кожного клієнта, інноваційні технології, великий досвід – девіз клініки Narin Dental Care та гарантія стовідсоткового результату!

Записатися на прийом

Наші контакти

Email: info@narindental.com
Робочі години: Пн - Пт: 09:00 - 21:00, Сб - Нд: 10:00 - 19:00
Контакти:
044 334 43 38