Лікування пародонтозу, пародонтиту

Багато хто напевно чув про такі захворювання, як пародонтиті пародонтоз. Обидва вони мають один і той же уражений об’єкт – тканини, що оточують зуб і фіксують його в правильному положенні, які називають пародонтом. Незважаючи на це, причини виникнення проблем можуть бути різними, власне, як і симптоми. Тому в лікуванні цих двох захворювань використовуються різні методики.

 

Пародонтоз: причини, симптоми, профілактика

 

Пародонтоз – це структурна негативна зміна тканин, яка зустрічається вкрай рідко. За даними статистики, воно спостерігається не більше ніж у 8% населення, але триватиме хвороба може довго. Точних причин поки не встановлено, але на підставі проведених досліджень вчені припускають, що ними можуть виступати такі провокатори, як захворювання кісткових тканин, спадковість та цукровий діабет.

Підступність пародонтозу полягає в тому, що на перших стадіях він проходить практично непомітно для людини – немає вираженої набряклості, немає кровоточивості, тому виявити недугу вдається не відразу. Однак згодом поразка може поширюватися на зубний ряд обох щелеп. Пародонтоз провокує чутливість ясен, призводить до їх оголення, втрати зубів, а потім може виникнути потреба в імплантації.

Лікування, як правило, не закінчується одним-двома походами до лікаря, а потребує постійної профілактичної підтримки. Сьогодні в Києві та інших містах достатньо клінік, які допоможуть надати догляд та лікування, спрямоване на відновлення здоров’я ясна, тому є всі можливості не запускати проблему.

 

Пародонтит: причини, симптоми, профілактика

 

75f32b1f034ba015e0d430bb01b7e2adПародонтит зустрічається набагато частіше, на це захворювання страждає близько 80% людства. Причинами найчастіше є недотримання гігієни ротової порожнини, скупчення зубного нальоту, а також деякі захворювання внутрішніх органів. Протікає хвороба у запальній формі, супроводжується набряками, рухливістю зубів, кровоточивістю ясен. Уражатись може 1 зуб або відразу кілька. За своєчасної ефективної терапії можна повністю ліквідувати запальний процес.

 

 

Лікування пародонтиту та пародонтозу у Києві

 

Якщо вчасно не приступити до лікування ясна, яке зайнялося, є велика ймовірність втратити зуби. Причому ігнорування пародонтозу ясен може призвести до втрати всіх зубів через десяток років перебігу хвороби. > втратити короткий проміжок часу. Лікуванням цієї проблеми займається лікар-пародонтолог, консультацію якого можна отримати у стоматологічній клініці Narin Dental Care, розташованій у Києві.

Звернувшись до нас, ви отримаєте якісні послуги щодо діагностики захворювань з використанням високоточної техніки та ефективної терапії. Зокрема, у нас розроблено низку методик, що дозволяють ефективно боротися із захворюваннями. Сюди входять:

  • консультація та діагностика проблеми;
  • лікування карієсу, що поширився на оголеній шийці зуба;
  • медикаментозна терапія з протизапальними препаратами;
  • фізіотерапія, що включає лазерний вплив;
  • ультразвукове лікування;
  • шинування, спрямоване на зміцнення зубів, що хитаються;
  • хірургічне втручання.

Наша клініка в Києві надасть послуги з лікування кровоточивості ясен, пародонтиту, пародонтозу, гігівіту, рецесії ясен та інших захворювань ротової порожнини, тому затягувати не варто, тим більше, що на початкових етапах лікувальні процедури прості та прийнятні за ціною.

Записатися на прийом

Наші контакти

Email: info@narindental.com
Робочі години: Пн - Пт: 09:00 - 21:00, Сб - Нд: 10:00 - 19:00
Контакти:
044 334 43 38