Зубні імпланти за один день: особливості одноетапної імплантації

Імплант за 1 день — можливість оновити втрачений зуб у стислі терміни за рахунок використання сучасних технологій. Коли йдеться про таку процедуру, багато хто відкладає її “на кращі часи”, і справа часто не у вартості, а у витраченому часі. За відсутності протипоказань, ви можете вставити зубні імпланти за один день. Ефективність методу така сама, як і за класичної технології.

 

Втратити гарну посмішку можна з різних причин – травма, генетика, невчасне звернення до стоматолога. За рахунок прискореного розвитку сучасних технологій пацієнт може знову отримати сяючу посмішку без багаторазових походів до клініки. Імплант за один день став для багатьох справжнім порятунком у сучасному світі, де кожен має щоденний прискорений режим та мільйон важливих завдань.

Особливості процедури

Ціна імплантації 1 зуба розраховується індивідуально та залежить від ступеня складності. Процедура в більшості випадків проходить за такою схемою:

 • видалення зуба під анестезією;
 • встановлення імпланту;
 • встановлення тимчасової коронки.

 

47608503d709201e076c3c4fc32d57d5Тривалість залежить від ступеня складності, найчастіше – від 40 хвилин до 2 годин. Після загоєння імпланта встановлюється постійна коронка (другий візит). Зауважте, що ця технологія дозволяє проводити імплантацію відразу після видалення рідного зуба. Так, всього за кілька годин ви зможете отримати вирішення проблеми безболісно та з мінімальними часовими витратами.

Показання та протипоказання імплантації за 1 день

Процедура показана в першу чергу для пацієнтів, які давно видалили зуби і не вставили нові — це призводить до атрофування кісткової тканини щелепи. Внаслідок захворювань чи травм пацієнти втрачають усі зуби – для відновлення їх звичайним шляхом знадобляться роки.

 

І мплантація за один день дозволяє повернути собі усмішку набагато раніше. Це чудовий варіант, якщо у вас немає часу чи бажання регулярно відвідувати стоматологічний кабінет.

 

Протипоказання:

 • захворювання крові;
 • загострені інфекційні захворювання;
 • порушення імунітету;
 • запалення кісткової тканини;
 • цукровий діабет.

 

За наявності протипоказань зверніться до наших фахівців – вони підберуть для вас оптимальний вихід із ситуації з урахуванням ваших особливостей.

Імплантація всіх зубів за один день: переваги

Зуби за 1 день — не основна перевага процедури, є й інші:

 • не потрібно розрізати ясна, м’які тканини гояться швидше;
 • імплант та протез встановлюється за одне відвідування;
 • не залишаються шви;
 • протокол лікування легший, а отже, ціна вас приємно здивує;
 • імплантація зубів за 1 день проводиться навіть за недостатньої кількості кісткової тканини;
 • можна вибрати системи від різних виробників.

 

Процедура проводиться з ефективним знеболенням, тому ви не відчуєте біль. Оскільки не потрібне серйозне хірургічне втручання, як у випадку з класичним методом, процес реабілітації мінімальний.

Чи потрібні підготовчі процедури?

Моментальна імплантація зубів за один день вимагає ідеального стану ротової порожнини. Це означає, що не повинно бути:

 • нальоту;
 • карієсу;
 • запалення.

 

Для встановлення імплантів доведеться спочатку провести підготовку – позбутися наявних запалень і провести професійне чищення ротової порожнини.

Зубна імплантація за один день в Narin Dental Care

be6942663b26b717c4ea1757be6c0e00

Стоматологічна клініка Narin Dental Care пропонує пацієнтам отримати ідеальні зуби за один день у Києві. Ми використовуємо найкраще європейське обладнання та витратні матеріали, а вартість імплантації 1 зуба залишається доступною. Процедура серед наших клієнтів вважається одним із найнадійніших методів відновлення білої усмішки, навіть за відсутності цілого зубного ряду. Унікальність імплантів полягає у терміні служби від 20 років та більше. Щоб максимально його збільшити, необхідно дотримуватися всіх рекомендацій лікаря. Кожен етап відбувається із гарантованим дотриманням найвищих стандартів якості. Фахівці клініки регулярно підвищують кваліфікацію, щоб вирішувати ваші проблеми за допомогою останніх розробок стоматології.

 

 

Клієнтів особливо цікавить ціна імплантації зубів за 1 день і за 1 зуб. На жаль, немає стандартного прайсу для всіх. У деяких пацієнтів підготовка ротової порожнини забирає набагато більше часу та фінансів, ніж основна процедура. На консультації лікар проведе діагностику і точно визначить, скільки буде коштувати поставити зуби за 1 (один) день.

Записатися на прийом

Наші контакти

Email: info@narindental.com
Робочі години: Пн - Пт: 09:00 - 21:00, Сб - Нд: 10:00 - 19:00
Контакти:
044 334 43 38