Зубні імпланти Straumann (Штрауман) – більше немає проблем із зубами!

Система імплантів Штрауман — продукція відомої у всьому світі швейцарської компанії, яка вважається однією з найкращих у багатьох країнах світу. За зведеними даними дентальної статистики, кожен 5 встановлений зубний протез — це зубний імплант (імплантат) Штрауман (Штрауманн, Straumann), ціна якого тепер доступна для кожного і в Україні. Саме ці протези використовують у своїй практиці багато провідних клінік Києва та інших міст країни, серед яких відомий медичний центр Narin Dental Care.

be6942663b26b717c4ea1757be6c0e00

Швейцарські імпланти Straumann (Штрауман) – види

Straumann (Switzerland) – це не просто безумовний лідер у відновлювальній стоматології та імплантології. Понад 70 років успішної діяльності, відкриття власного дослідницького наукового центру, регулярне оновлення модельного ряду та впровадження інноваційних технологій – все це виключає будь-які сумніви щодо ризику шлюбу чи низької якості зубних протезів Штрауман. Партнерські відносини з цією компанією підтримують відомі дослідницькі організації, провідні світові клініки та університети.

 

На сьогоднішній день компанія пропонує кілька варіантів протезів, кожен з яких має більшу ефективність у тому чи іншому випадку:

  • Standard (S);
  • Standard Plus (SP);
  • Tapered Effect (TE).

 

Вартість імпланту Штрауман серії Стандарт є цілком прийнятним для будь-якого жителя України. Саме цей варіант найбільше підходить для одноетапного протезування за експрес-схемою. Інші плюси імплантату S – неінвазивна установка, при якій не потрібно прокол ясен, максимально гладка шийка заввишки 2.8 мм. Тому якщо нарощування кісткової тканини не потрібне, можна вибирати саме такий імплант.

 

Standard Plus відкриває більші широкі можливості протезування завдяки більш короткій гладкій шийці, висота якої не перевищує 1.8 мм. Саме такі імпланти Straumann рекомендують у клініці Narin Dental Care тим, кому потрібна максимально висока естетика. У тому числі Стандарт Плюс Штрауман можна використовувати для реставрації передніх зубів. Ризик відторгнення чи ускладнень під час використання такого протеза фактично дорівнює нулю.

 

Tapered Effect відрізняють унікальні характеристики максимально наближені до природних. Хороша первинна стійкість обумовлена циліндричною формою апікальної ділянки. Висота шийки досягає всього 1.8 мм, плюс протез оснащений саморізальним різьбленням з кроком 0.8 мм. Найбільш значуща перевага цієї серії – можливість встановлення імпланту Штрауман безпосередньо відразу після видалення зуба або через нетривалий час після цієї процедури.

Імпланти Штрауман — переваги

Бездоганна репутація цього виробника зберігається більш як півстоліття, за цей період жодних нарікань ні з боку професійних стоматологів, ні пацієнтів не було.

adgezivnoe protezirovanie zubovПереглядаючи каталог, де представлені зубні імпланти (імплантанти, імплантати) Straumann (Штрауман, Швейцарія), які можна купити в Києві або іншому місті України, відзначте не тільки ціни, а й відгуки. В останніх найчастіше відзначають такі переваги зубних протезів цієї торгової марки, які підтверджуються лікарями:

  • майже 100% біологічна сумісність, тому немає ризику відторгнення;
  • можливість встановлення навіть курцям, людям похилого віку або тим пацієнтам, у яких спостерігається атрофія кісткової тканини, цукровий діабет, гепатит, навіть тим, що проходили променеву терапію;
  • деякі моделі можна ставити відразу після видалення зуба, не чекаючи загоєння тканин;
  • висока міцність та стійкість до руйнування, стирання, що гарантує довгостроковий комфорт та збереження правильного прикусу;
  • унікальний склад, створений за спеціально розробленими методами технологами компанії Штрауман.

 

Чи не експериментуйте зі своїм здоров’ям! Звертайтесь у Києві до перевіреної клініки Narin Dental Care, і ви переконаєтеся, що швидко вирішити будь-яку стоматологічну проблему, якщо цим займаються професіонали із солідним досвідом, — реально!

Записатися на прийом

Наші контакти

Email: info@narindental.com
Робочі години: Пн - Пт: 09:00 - 21:00, Сб - Нд: 10:00 - 19:00
Контакти:
044 334 43 38