Зубні імпланти Bauers – покращує життя пацієнтів якістю.

Відсутність одного або декількох зубів призводить до появи різних ускладнень: крім погіршення зовнішнього вигляду, порушується жувальна функція, рано чи пізно відбувається зміщення зубів, що залишилися. Рішенням може стати встановлення імплантів, які надають можливість відновити зубний ряд при втраті одного або декількох зубів, а також за їх повної відсутності.

800 5ace578256c52Імплантів Bauers (Бауерс), ціна стала доступнішою, що дозволяє купити</strong > та встановити імплантат за потреби.

Система імплантів Bauers (Бауерс)

Зубні імпланти Bauers (Бауерс) виготовляють у Дніпрі на сучасному, добре оснащеному підприємстві ABM Technology за швейцарською технологією, із суворим контролем якості. Для виробництва зубних імплантів використовується титан, який часто застосовується в медицині, не викликає алергії та небажаних реакцій організму.

Відгуки на імпланти Bauers (Бауерс) свідчать про їх високу якість та надійність, а вартість</ strong>, завдяки українському виробництву, цілком доступна. Причому якість та безпека використання імплантів підтверджується міжнародними сертифікатами.

Імпланти Бауерс розрізняються за розмірами, які легко підібрати для кожного окремого випадку, мають конусну форму, довжина імплантату коливається в межах від 8 до 13 мм, в комплекті з кожним імплантом йде гвинт-заглушка. Встановлення імплантів Bauers не відрізняється за технологією від встановлення інших імплантів.

Процедура включає проведення комп’ютерної томографії і безпосередню установку. Приживається імплантат Bauers звичайно за чотири-шість місяців, після чого виготовляються перехідники від імпланту до коронки, а потім встановлюється коронка з обраного матеріалу за доступною ціною.

Імплантація зубів у клініці Narin Dental Care

Імплантацію зубів Bauers можна провести в стоматологічній клініці Narin Dental Care (Україна, Київ), </ strong>досвідчені фахівці якої за прийнятною ціною можуть встановити один імплант Bauers (Бауерс) або імпланти замість кількох зубів з високим ступенем приживання та надійності. Повернути красу посмішки, відчути впевненість у собі допоможуть сучасні технології, що використовуються у стоматології.

Записатися на прийом

Наші контакти

Email: info@narindental.com
Робочі години: Пн - Пт: 09:00 - 21:00, Сб - Нд: 10:00 - 19:00
Контакти:
044 334 43 38