Знеболення в стоматології – лікувати зуби не боляче

Багато людей у нашій країні досі панічно бояться походів до зубного лікаря, вони відтягують ці візити до останнього, тим самим перетворюючи незначну проблему на дороге лікування. Завдяки впровадженню інноваційних технологій у сучасних стоматологічних кабінетах можна лікувати зуби без болю,це можливо завдяки процедурі анестезії зубів. Вона дозволяє почуватися комфортно як пацієнту, так і лікарю, який може проводити необхідні маніпуляції, не боячись несподіваної реакції з боку хворого.

 

Про те, чи боляче лікувати зуби без анестезії, можна і не питати. Навіть якщо при лікуванні не зачіпаються нерви, відчуття від працюючого інструменту в ротовій порожнині далеко не найприємніші. Тому анестезія в стоматології застосовується для того, щоб лікування зубів відбувалося без болю. Цей напрямок постійно розвивається і покращується для підвищення комфорту пацієнтів. На зміну всім звичним уколам в ясна, які самі по собі досить болючі, а також викликають тривале оніміння, приходить комп’ютерна стоматологія. Вона дозволяє безболісно вводити строго дозовані дози анестезуючих препаратів до необхідної ділянки порожнини рота.

Види анестезії в стоматології

Знеболення зубів може бути двох видів:

  • місцевий наркоз – дозволяє блокувати болючі імпульси в області лікування зуба протягом певної кількості часу;
  • загальний наркоз – під дією анестетиків пацієнт занурюється у спокійний сон, під час якого проводяться всі необхідні процедури.

 

Місцевий наркоз поділяється на провідниковий та інфільтраційний. Перший вид передбачає введення анестетика до району проходження великих нервів. Другий – розчин, що анестезує, вводиться безпосередньо в потрібну ділянку.

 

За допомогою сучасної комп’ютерної системи можна зробити безболісну анестезію в стоматології. Знеболювати зуби у такий спосіб набагато простіше, а ефект буде кращим. Пацієнт не відчуває оніміння в районі щік і губ,лікування зубів відбувається швидко і без болю.

 

Для маленьких пацієнтів доцільно застосовувати поверхневу седацію за допомогою закису азоту. Під час проведення необхідних процедур дитина може спокійно сидіти у кріслі та переконатися, що лікувати зуби не боляче.

Стоматологія без болю у Києві

Більшість сучасних стоматологічних клінік використовують сучасне обладнання для проведення всіх необхідних для профілактики та лікування ротової порожнини процедур. Якщо ви ставите запитаннями: “Де не боляче лікувати зуби, боляче лікувати зуби з анестезією або боляче робити зуби?”, відповісти на них негативно, і довести це практично можуть фахівці Narin Dental Care.

Наші лікарі мають величезний досвід роботи та постійно вдосконалюють свої знання на різних міжнародних семінарах.

 

Анестезія в стоматології дозволяє лікувати зуби безболісно, тому при найменшому дискомфорті або неприємних відчуттях звертайтеся до лікарів. Клініка Narin Dental Care розташована у Голосіївському районі міста Київ, прийом хворих здійснюється щодня без вихідних. Ми переконаємо вас, що наші стоматологи лікують не боляче.

 

Знеболення в стоматології – комфорт для лікаря та пацієнта, анестезія дозволяє легко перенести будь-яку неприємну процедуру.

Записатися на прийом

Наші контакти

Email: info@narindental.com
Робочі години: Пн - Пт: 09:00 - 21:00, Сб - Нд: 10:00 - 19:00
Контакти:
044 334 43 38