Якісне протезування зубів у стоматології

Відсутність навіть одного зуба завдає чимало незручностей: порушення естетики, жувальної функції, усунення навантаження, атрофія кісткової тканини. Сучасне вирішення проблеми —лікування та протезування зубів у стоматології. Процедура є відновлення зубів за допомогою установки протезів.

 

Показання для використання такого методу: немає одного і більше зубів, відсутній цілий зубний ряд, часткове або повне руйнування емалі, порушення в естетиці, наприклад, щілини, карієс, наліт. Причому помилково припускати, що зубопротезуваннянеобхідне для пенсіонерів і тільки, багато хто вже молодий вік потребує протезів.

Протезування зубів у клініці: види протезів

Ціна в Києві на зубопротезування багато в чому залежить від виду протезу. Його пацієнт індивідуально підбирає із стоматологом. Усі типи поділяються на три загальні категорії – мікропротезування, знімне та незнімне. Відповідно, у клієнтів виникає питання, яке протезування зубів у стоматології краще вибрати? Кожна методика має свої переваги.

 

Знімні протези – швидке вирішення проблеми, якщо відсутні всі або більшість зубів. Головна особливість у тому, що їх можна зняти. Вони виконуються з довговічних та безпечних матеріалів, користуються популярністю за рахунок доступної вартості та простого догляду. Стоматологічна клініка зубного протезування пропонує наступні знімні протези:

  • пластинкові — виготовляються з акрилової пластмаси, мають високу стійкість до кислотного середовища, характерного для ротової порожнини, потребують періодичного очищення;
  • бюгельні — виробляються методом тонкого лиття, відрізняються комфортною та швидкою фіксацією, закріплюються до здорових зубів або цілісних коронок.

 

Пластинкові бувають частковими чи повними, а бюгельні – лише частковими.

 

Незнімне зубне протезування у клініці Києва передбачає відновлення зубів за допомогою конструкцій, які назавжди фіксуються та їх не можна знімати. Один із найпопулярніших методів протезування одного зуба або кількох — мости. Вони виготовляються із кераміки, металу або комбінованих матеріалів. Бувають:

  • з опорою на штифт – підходять, якщо зруйновано більше половини кісткової тканини, але є можливість зберегти корінь, штифт виконує опору для коронки;
  • з опорою на імпланти — для відновлення зубного ряду, найбільш довговічне рішення, як основа необхідно 4 і більше імплантів;
  • адгезивні — фіксуються за допомогою тонкої платівки, не підходять для сильних навантажень, вимагають дбайливого поводження.

 

Ціна зубного протезування в клініці Києва розраховується індивідуально, залежно від обраного вигляду.

Мікропротезування — сучасний спосіб протезування зубів

Для багатьох цей варіант вважається найкращим протезуванням зубів. Він дозволяє точково відреставрувати пошкоджений зуб, отримавши ідеальну посмішку та відновлення жувальної функції щелепи. Сучасні методи протезування передніх та задніх зубів у стоматології:

  • вкладки — альтернатива класичним пломбам, що дозволяють відновити сильно пошкоджений зуб, непомітні та довговічні;
  • вініри — маленька накладка, що підходить для відновлення сколів, тріщин, неестетичної форми, перекриття щілин;
  • люмініри — найтонші фарфорові накладки, дають додатковий ефект відбілювання, менш травматичні та не потребують обточування зуба;
  • протези на мікророзмітках – відрізняються малою травматичністю, в емаль здорових зубів вбудовуються мікрозамки, частина яких вставляється в протез.

 

Дізнатись ціну на протезування зубів у клініці Києва можна наконсультації: ви підберете з лікарем відповідний варіант для вашого унікального випадку.

Часткове та повне протезування зубів у клініці Narin Dental Care

У стоматології Narin Dental Care використовуються всі методи повного або часткового зубного протезування. Багаторічний досвід кожного фахівця дозволяє вирішувати навіть унікальні, складні випадки. Усі процедури проводяться на європейському устаткуванні з використанням якісних матеріалів. У нас ви можете отримати весь комплекс лікування під ключ: від первинної консультації до хірургічного втручання. Передбачено гарантоване дотримання найвищих стандартів якості на всіх етапах.

 

Ви не можете визначити вартість зубопротезування без попередньої консультації. У стоматології Narin Dental Careціни на сучасне лікування та протезуваннявизначаються, виходячи з обраної методики, матеріалів, особливостей конкретного випадку. Не забувайте, що своєчасне відвідування стоматолога вбереже вас від нових проблем!

Записатися на прийом

Наші контакти

Email: info@narindental.com
Робочі години: Пн - Пт: 09:00 - 21:00, Сб - Нд: 10:00 - 19:00
Контакти:
044 334 43 38