Відновлення (нарощування) кісткової тканини верхньої та нижньої щелепи для імпланту

Установка імплантів – ефективне вирішення проблеми відсутності одного чи цілого ряду зубів. Це хороший спосіб швидко повернути білу посмішку та жувальну функцію щелепи. У роботі використовуються сучасні технології, що дозволяють провести операцію у максимально стислі терміни. Однак найчастіше пацієнти стикаються з недостатнім об’ємом кістки, через що і виникає питання, як відновити або наростити кісткову тканину зубів. Такий процес дозволяє сформувати потрібний обсяг кістки для встановлення імплантів.

 

Необхідність в імплантації з нарощуванням штучної кісткової тканини виникає, коли після видалення зуба пройшло дуже багато часу. У такому разі жувальне навантаження відсутнє, а отже, тканина атрофується: зменшується в об’ємі та щільності. Це відбувається не тільки після видалення зуба, причиною може бути запальне захворювання ясен, кісти, гнійні запалення, захворювання щелепи, неправильне лікування. Як наслідок – неможливо встановити імплант, змінюється форма обличчя, порушується жувальна функція. Ціна кісткового матеріалу в стоматології Narin Dental Care залежить від його типу: гранули, блоки або пористі мембрани, а також матеріали мінерального або тваринного походження.

Різновиди пластики кісткової тканини

Відновлення (нарощування) кісткової тканини ясен у стоматології Києва відбувається за 4 технологіями: синус-ліфтинг, кісткова регенерація або пластика, розщеплення альвеолярного відростка.

 

bez nazvaniyaЦіна у такому разі на операцію з відновлення (нарощування) кісткової тканини щелепи для імплантації зубів у стоматологіїNarin Dental Care визначається індивідуально.

 

Розщеплення альвеолярного відростка – розширюють кістку і заповнюють простір, що утворився, обраним наповнювачем. Підходить для відновлення кількох зубів або атрофії всієї щелепи.

 

Кісткова пластика під час імплантації зубів у стоматологічній імплантології проводиться з використанням власного матеріалу пацієнта, беруть його з ділянок, де він перевищує. Основна перевага в тому, що ризик відторгнення мінімальний.

 

Кісткова регенерація – для процедури застосовується матеріал тваринного або синтетичного походження. Підходить для відновлення кількох зубів при невеликій або середній атрофії.

 

Ціна на процедуру, щоб відновити або наростити кісткову тканину (зубну кістку) щелепи для імпланту, завжди розраховується для кожного пацієнта індивідуально, оскільки все залежить від обраного наповнювача та методу.

Що робити після операції?

Нарощування кістки (кісткової тканини) на верхній та нижній щелепі перед імплантацією потребує подальшого догляду. Протягом 14 днів пацієнту рекомендується:

  • не вживати занадто гарячу та холодну їжу;
  • відмовитися від твердих продуктів;
  • припинити тяжкі фізичні навантаження.

implantaciya zubov k

Природна реакція організму на процедури, що проводяться: набряк, підвищена температура тіла і невелика кровотеча відразу ж після операції. Якщо дотримуватися всіх рекомендацій лікаря, ви допоможете щелепи швидше відновитись без ускладнень.

Які є протипоказання для нарощування кістки при імплантації зубів?

Як і будь-яке хірургічне втручання, ця процедура має тимчасові та постійні протипоказання. Тимчасові – погана гігієна ротової порожнини, запалення, вагітність або грудне вигодовування. Постійні:

  • онкологія;
  • інфаркт;
  • проблеми із серцево-судинною системою.

 

Якщо ви виявили у себе протипоказання, наші стоматологи підберуть вам інше вирішення проблеми.

Нарощування кістки щелепи під зубний імплант у клініці Narin Dental Care

У клініці передбачено все необхідне для дружньої атмосфери та комфортного перебування клієнтів. Для нарощування щелепної кістки застосовується сучасне європейське обладнання та найкращі витратні матеріали. Багаторічний досвід дозволяє фахівцям справлятися навіть із унікальними, складними випадками. У нас ви отримаєте комплексне вирішення проблеми під ключ.

 

Ціна на імплантацію зубів з нарощуванням штучної кістки щелепи в стоматології Narin Dental Care визначається залежно від ступеня атрофії, обраної технології та матеріалів.

Записатися на прийом

Наші контакти

Email: info@narindental.com
Робочі години: Пн - Пт: 09:00 - 21:00, Сб - Нд: 10:00 - 19:00
Контакти:
044 334 43 38