Вектор терапії для ясен

Чи знаєте ви, що проблеми з яснами турбують людей набагато частіше, ніж хворі зуби? Це справді так – близько 80% населення планети страждають від захворювань ясен, які зустрічаються як у дорослих, так і у дітей. Причини появи недуги можуть бути різними, але якщо вчасно не приступити до лікування, можна зрештою втратити зуби.

Основні причини – це недотримання гігієни ротової порожнини, погане харчування, куріння, деякі запальні процеси, що протікають в організмі, хронічні захворювання. Несвоєчасне лікування може призвести до таких хвороб, як пародонтит, гінгівіт та ін.

Сигналами для звернення до лікаря повинні бути:

 • кровоточивість, припухлість ясен;
 • утворення темного нальоту на зубах;
 • болісна реакція на будь-які подразники;
 • неприємний запах із рота.

Сьогодні велику популярність у вирішенні даних проблем завоювала вектор-терапія для ясен за допомогою апарату Vector Pro німецького виробництва. На даний момент аналогів цій професійній установці у світі немає. Лікування апаратом Вектор у стоматології дозволяє без хірургічного втручання працювати на мікрорівні з ділянками, ураженими інфекцією.

Принцип роботи обладнання досить простий: за допомогою ультразвукових коливань створюється певна ділянка, на якій гинуть патогенні бактерії. При цьому надходять найдрібніші частинки спеціального порошку, який очищає та полірує поверхні коренів зубів. Лікування проводиться як із застосуванням місцевої анестезії, так і без неї.

В стоматології широко використовується апарат Вектор для лікування пародонтиту. З його допомогою можна отримати доступ до міжкореневих проміжків та піддесневих кишень – місць, які важко досліджувати та лікувати іншими способами. Внаслідок лікування тканини швидко відновлюються, а ясна зміцнюються.

 

Переваги вектор терапії в стоматології

 

Основна перевага лікування ясен Вектором полягає в можливості обробляти важкодоступні місця, зокрема, кишені глибиною до 11 мм. Також слід зазначити такі переваги апарату Вектор, як:

 • висока результативність – після процедури не тільки відновлюються уражені інфекцією ділянки, а й припиняється кровоточивість ясен, рухливість зубів;
 • можливість проведення консультації та первинної процедури в одне відвідування;
 • ефективне видалення надясенних та піддесенних відкладень;
 • щадне полірування коренів;
 • антимикробна дія;
 • лікування проходить безболісно;
 • найбільш ефективна альтернатива хірургічному втручанню.

Час очищення залежить від кількості ділянок, що обробляються, і може тривати від 40 хвилин до 2 годин. Після першого курсу необхідно пройти контрольний огляд та повторити процедуру через 4-6 тижнів, щоб закріпити результат. Вона займе менший проміжок часу. Лікування Вектором є цілком доступним, ціни відповідають споживчим можливостям киян та гостей міста.

Лікування вектором у клініці Narin Dental Care

 

Проведення процедури лікування Вектором – справжній прорив стоматології, і воно успішно практикується клінікою Narin Dental Care. Звернувшись до нас, ви отримаєте повний комплекс послуг на місці: консультацію, діагностичні та лікувальні процедури.

На першому прийомі лікар уважно огляне стан ротової порожнини, на свій розсуд призначить діагностичні процедури, спрямовані на вивчення стану тканин пародонту. Завдяки наявності сучасної техніки, результати досліджень будуть максимально точними. Після цього можна буде розпочинати безпосередньо терапевтичні маніпуляції.

Нашими професійними стоматологами впроваджуються найкращі методи лікування, включаючи векторну терапію та лазерну технологію. Ми подбаємо про те, щоб ви забули, що таке пародонтоз та інші проблеми з яснами та зубами, тому не витрачайте часу – звертайтеся!

Записатися на прийом

Наші контакти

Email: info@narindental.com
Робочі години: Пн - Пт: 09:00 - 21:00, Сб - Нд: 10:00 - 19:00
Контакти:
044 334 43 38