Шинування зубів у стоматології

Дружня посмішка відразу схиляє до себе, вона говорить про готовність до спілкування та доброзичливість співрозмовника. У багатьох випадках люди позбавлені цього головного прояву дружелюбності через дуже банальну причину – погані зуби. На жаль, у деяких наших співвітчизників похід до стоматолога відкладається, зважаючи на їх постійну зайнятість, адже своєчасне звернення до лікаря допомагає вирішити абсолютно всі проблеми. Сучасні технології роблять лікування та реставрацію зубів безболісною, а результат – вражаючим.

 

У пацієнтів, які регулярно відвідують стоматолога, рідко спостерігаються серйозні проблеми із зубами. А от ті, що нехтують походами в стоматологію кожні півроку, ризикують зіткнутися з неприємними явищами в ротовій порожнині, одним з них є пародонтит. При цьому захворюванні відбувається інфекційне ураження м’яких та твердих тканин, які підтримують зуб. Внаслідок цього зуби починають хитатися, їм потрібна підтримка для попередження випадання. Для відновлення нормального функціонування щелепи використовують шинування рухомих зубів.

Що таке шинування щелепи і за якого ступеня ураження рухомих зубів проводиться ця процедура?

Рішення про доцільність цього виду лікування приймає лікар на підставі візуального огляду та рентгенологічного дослідження. Зміцнюють зуби з рухливістю від першого до третього ступеня, завдяки чому зберігається жувальна функція та підвищується естетика посмішки. Вартість шинування зубів залежить від типу шин, які можуть бути:

  • Знімні – встановлюються у разі відсутності кількох зубів, їх знімають щодня для проведення гігієнічних процедур ротової порожнини. Конструкція відрізняється надійністю, доступністю та зручністю.
  • Незнімні – дозволяють знизити навантаження на тканини пародонту, їх зручніше використовувати. Досягається естетичність посмішки, рівномірно розподіляється жувальне навантаження.

 

Сучасні методи шинування зубів дозволяють використовувати різні види матеріалів. Найбільш довговічними вважаються шини з арамідної чи скловолоконної нитки.

 

Ціна на шинування в  України залежить від багатьох факторів – шина тимчасова або постійна (при переломі нижньої щелепи її можуть накласти тимчасово, а після зрощення кісток – зняти), враховується також тип прикусу та вік пацієнта.

Яку стоматологічну клініку вибрати?

Слід розуміти, що від професійних якостей лікаря і виду стоматологічного обладнання, що використовується, безпосередньо залежить результат лікування. Потрібно в першу чергу хвилюватися не про те, скільки коштує шинування передніх зубів або нижньої щелепи, а де цю процедуру провести.

 

Стоматологічна клініка Narin Dental Care розташовується в Голосіївському районі міста Києва, ми пропонуємо адекватні ціни не тільки на шинування зубів, але і на інші необхідні процедури. Перевагою нашого лікувального закладу є індивідуальний підхід до кожного пацієнта та надання повного спектру стоматологічних послуг. Вам не потрібно відвідувати інші місця, щоб зробити рентген або комп’ютерний знімок, ми маємо все необхідне обладнання найвищого класу. Якщо вам потрібно шинувати зуби, ми подбаємо про те, щоб ціна на процедуру відповідала якості її виконання, навіть якщо ви приїхали до столиці з Дніпра або Харкова, вартість шинування зубів буде прийнятною. Персонал клініки постійно підвищує свій професійний рівень, тому наші пацієнти завжди отримують найактуальніше та найправильніше лікування.

Записатися на прийом

Наші контакти

Email: info@narindental.com
Робочі години: Пн - Пт: 09:00 - 21:00, Сб - Нд: 10:00 - 19:00
Контакти:
044 334 43 38