Що таке відкритий та закритий синус-ліфтинг перед імплантацією зубів у стоматології?

Синус-ліфтинг зубів перед встановленням імпланту — операція з нарощування кісткової тканини наверхній щелепі за рахунок зменшення гайморової пазухи. Після видалення зубів поступово щелепна кістка атрофується, встановити імпланти стає неможливим через недостатній обсяг кісткової тканини. У такому разі необхідно її наростити провести операцію аугментації кістки. Синус-ліфтинг – різновид аугментації. Для виконання процедури може використовуватися кістковий матеріал цього пацієнта, донорна кістка, матеріали тваринного або синтетичного походження.

 

Параметри кістки згодом змінюються, якщо відсутнє жувальне навантаження, і за старіння організму загалом. Як результат – цикл зростання нових клітин порушується, а старі – розчиняються. Тільки за перші 6 місяців після видалення зуба кістка здатна втратити до ¼ обсягу. Саме тому багато лікарів рекомендують кісткову пластику відразу після проведення процедури видалення зуба. Багатьох цікавить питання, як роблять синус-ліфтин? Вся операція проста – необхідно підняти мембрану Шнайдера, а в порожнечу, що утворилася, розмістити пластичний матеріал. Тепер залишається тільки почекати, поки кістковий матеріал приживеться – кістка стане щільнішою і ширшою. Після цього можна переходити до встановлення імпланту.

Коли перед імплантацією проводять синус-ліфтинг?

Вартість операції закритого та відкритого синус-ліфтінгу розраховується індивідуально і залежить від складності. Операція рекомендована у таких випадках:

  • атрофія через відсутність навантаження або її нерівномірного розподілу відбувається, якщо після видалення зуба пройшло багато часу;
  • вікові зміни – з віком кістка має властивість ставати тоншою, а гайморові пазухи, навпаки, збільшуватися;
  • індивідуальні фізіологічні особливості — у деяких пацієнтів гайморові пазухи власними силами розташовані низько.

 

Ця процедура обов’язково потрібна, якщо у вас є до цього показання і ви хочете отримати надійну та довговічну імплантацію зубів.

Види синус-ліфтінга

Скільки коштує операція синус-ліфтинг — на це запитання можна відповісти по-різному, залежно від методики, що використовується: закритої або відкритої. Закритий спосіб – процедура підняття гайморової пазухи за допомогою безпосередньо майбутнього імпланту. Цей спосіб менш травматичний і не вимагає тривалого відновлення, оскільки всі необхідні етапи операції закритого синус-ліфтингу проводитимуться через невеликий отвір у ясна для імпланту. Використання методу можливе при товщині кісткової тканини від 7 мм та більше.

bez nazvaniya

Відкритий синус-ліфтинг передбачає спеціальний розріз на яснах, через який підніматиметься дно гайморової пазухи і вводитиметься обраний матеріал. Метод передбачає більш тривалий відновлювальний період, проте результат операції визначити простіше, можна виконувати її навіть за сильної атрофії кістки.

 

Ціна у хірургічній стоматології на проведення процедури відкритого синус-ліфтингу під час імплантації зубів визначається індивідуально.

Ускладнення після проведення синус-ліфтингу

Будь-які можливі ускладнення не є критичними для здоров’я пацієнта, це може бути:

  • перфорація слизової;
  • загострення хронічного гаймориту;
  • безрезультатний результат операції.

 

Великі перфорації зашивають спеціальним шовним матеріалом, а дрібні просто закривають мембраною. У цьому випадку необхідно дотримуватись деяких заходів: не сякатися і не промивати носову порожнину. Кісткова тканина може не зреагувати на матеріал і розчинитись, тому необхідно вибирати тільки перевірені, професійні клініки, де використовується сучасний матеріал з доведеною ефективністю. При загостренні гаймориту його лікують звичайним шляхом.

 

Набряк та невелика кровотеча – нормальний процес загоєння після хірургічного втручання. Звернутися до лікаря слід при нестерпному болю та сильній кровотечі.

Проведення синус-ліфтінга в клініці Narin Dental Care

У стоматологічній клініці Narin Dental Care ви зможете повернути свою білу посмішку, можливість із задоволенням жувати і забути про всі помилки юності, коли не зверталися вчасно до стоматолога.Ціна на операцію закритого та відкритого синус-ліфтингу в Києві індивідуально, орієнтуючись на складність операції, використовувані матеріали.

images 3

Методика виконується на інноваційному обладнанні та за найкращими світовими технологіями. На всіх етапах діє гарантійне дотримання найвищих стандартів якості. Проводимо лікування “під ключ”: у нас отримаєте консультацію, лікування, відновлення кісткової тканини, встановлення імпланту та всі інші необхідні процедури.

Записатися на прийом

Наші контакти

Email: info@narindental.com
Робочі години: Пн - Пт: 09:00 - 21:00, Сб - Нд: 10:00 - 19:00
Контакти:
044 334 43 38