Протезування зубів – метод у стоматології, що дозволяє посміхатися на всі 32

Перед стоматологами стоїть головне завдання – урятувати хворий зуб. Однак не завжди це вдається, причиною зубного випадання можуть стати занедбані стоматологічні захворювання, спадковість, нераціональне харчування, травми, шкідливі звички та інше. Протезування зубів – метод у стоматології, що дозволяє на сьогоднішній день відновити один зуб або декілька, незалежно від показань. За допомогою даної процедури можна впоратися з будь-якими проблемами, пов’язаними з відновленням повного зубного ряду: поставити фіксовані конструкції або знімні, коли до незнімних з ряду причин вдатися неможливо.

Ортодонтія у Києві та інших містах України включає також мікропротезування, що дозволяє скоригувати незначні пошкодження. Як видно, протезування зубівбуває декількох видів, від цього варіюються ціни на дану маніпуляцію, а також вартість установки та тривалість процедури.

Види зубного протезування

Зубовідновлення поділяється на три види:

  • знімне – фіксується на сусідні моляри, коріння або коронку за допомогою присосок, стоматологічного клею, балочним або кулястим методом;
  • незнімне – коронка або мостоподібна конструкція зі штифтом, здатна відновлювати один зуб або зубний ряд;
  • мікропротезування – відновлення пошкоджень, відколів, мікротріщин за допомогою вкладок, ультранірів, штифтів, вінірів.

protrzy«Вставна щелепа» може бути частково і повністю знімною, виготовляється з різних матеріалів, від цього варіюється ціна протеза назуби</ strong>. До часткових моделей відносяться акрилові, конструкція яких повністю нагадує ясна, однак такий вид вимагає особливої уваги та чищення кілька разів на день. При відсутності жувальних молярів застосовують бюгельні моделі, що складаються з основи, бази з пластмаси і коронкової частини. лише у разі атрофії кістки.

Сучасні незнімні зубні протези

Незнімне зубопротезування – протезування за допомогою коронок, мостоподібні конструкції та мікропротезування. У першому випадку ковпачок кріпиться на залишок зуба. Коронки можуть бути виконані з таких матеріалів:

  • металеві – архаїчний метод, проте довговічність і невелика вартість зубних протезів дають можливість багатьом пацієнтам відновити жувальні моляри;
  • металокерамічні – популярні конструкції, що мають повну схожість із справжніми зубами, відрізняються тривалим терміном служби та відмінним поєднанням балансу «ціна – якість»;
  • керамічні – найбільш точна імітація емалі, тому використовуються для відновлення передніх зубів, ціни на такі зубні протези відносно високі, але переваги та ідеальний результат того варті;</li >
  • оксид алюмінію – напівпрозорі з чудовим естетичним ефектом та відмінною міцністю.

Мостовидне зубопротезування застосовується для відновлення зубного ряду. Конструкція може бути з опорою на власні зуби, імплантати, а також адгезивної моделі (з кріпленням за допомогою тонкої пластинки).

Мікропротезування здійснюється вкладками (як альтернатива пломбувальному матеріалу), вінірами (накладка для відновлення тріщин, сколів), люмінірами (найтонша накладка з відмінними показниками на міцність, що служить для вирівнювання або позбавлення від щілин між зубами, а також для відбілювання).

Тільки лікар стоматолог-ортопед допоможе вибрати дієвий метод зубного протезування, залежно від індивідуальних показань, побажань пацієнта, від цього безпосередньо залежатиме ціна конструкції, а також вартість всього лікування зубів.

Клініка, де відновлюють зубний ряд швидко, якісно та ефективно

Якщо ви зіткнулися з такими проблемами, як глибоке руйнування карієсом, травми, часткові мікротріщини, пародонтит, міжзубні щілини, то неодмінно настав час записувати на прийом до клініки Narin Dental Care, де виконується сучасне протезування всіх зубів. На первинному прийомі наші висококваліфіковані фахівці проведуть повну діагностику ротової порожнини і, враховуючи показання, вік, алергічні реакції, протипоказання, фінансові можливості, запропонують найкраще рішення для придбання білої та здорової посмішки.

Ми пропонуємо різні варіанти сучасного зубного протезування, прийнятні ціни на вставні зуби, комплексне лікування стоматологічних захворювань та інші інноваційні послуги . Потрапити на прийом до фахівця можна, зв’язавшись із адміністратором. Ми гарантуємо неперевершений результат та шикарну посмішку з повним зубним рядом!

Записатися на прийом

Наші контакти

Email: info@narindental.com
Робочі години: Пн - Пт: 09:00 - 21:00, Сб - Нд: 10:00 - 19:00
Контакти:
044 334 43 38