Можливості хірургічної стоматології

Хірургічна стоматологія є одним із напрямків щелепно-лицьової хірургії, за допомогою якої можливе вирішення складних проблем, що виникають у порожнині рота – це серйозні запальні процеси, травми, утворення кіст, пухлин та інші захворювання. Даний розділ медицини передбачає діагностику та проведення операцій на м’яких та твердих тканинах ротової порожнини. Оперативне втручання може проводитись із місцевим знеболенням або під загальним наркозом.

Складні захворювання зуба можуть призвести до необхідності видалення, хоча останнім часом зусилля стоматологів та хірургів спрямовані на його збереження за будь-якої можливості. Якщо ще десять років тому видалення зубів було досить поширеною процедурою, то сучасні методи лікування дозволяють провести видалення ураженого коріння, новоутворень у кісткових тканинах, лікування пародонту із збереженням самого зуба.

Хірургічна стоматологія в Києві

В Україні та Києві існують клініки хірургічної стоматології, робота яких пов’язана з:

  • видаленням зубів – частковим або повним, при неможливості збереження зуба;
  • лікуванням пухлин у порожнині рота;
  • лікування захворювань слинних залоз;
  • реконструкцією та пластикою щелеп;
  • операціями на тканинах пародонту;
  • установкою імплантів;
  • проведення операцій, спрямованих на збереження зубів, таких як видалення кісти, верхівки кореня або частини зуба;
  • виконанням підготовчих процедур під час підготовки до протезування.

Розвитку хірургічної стоматології в Україні сприяє наявність висококваліфікованих фахівців, таких як Тимофєєв А.А, який є автором багатьох наукових праць та підручників, учні якого працюють у різних клініках Києва< /strong>.

Клініка Narin Dental Care

Стоматологічна клініка Narin Dental Care (Україна, Київ) пропонує послуги з лікування, протезування, вирівнювання зубів та хірургічної стоматології за прийнятними цінами. Кваліфіковані хірурги-стоматологи можуть провести операції з видалення зубів, у тому числі й так званих «зубів мудрості», що викликають безліч проблем, провести імплантацію кісткової тканини, встановлення імплантів, а також здійснити інші види хірургічного втручання. Записатися на консультацію можна по телефону або на сайті клініки, там зручно ознайомитися з цінами на різні види лікування.

Записатися на прийом

Наші контакти

Email: info@narindental.com
Робочі години: Пн - Пт: 09:00 - 21:00, Сб - Нд: 10:00 - 19:00
Контакти:
044 334 43 38