Лікування карієсу

Мабуть, немає такої людини, якій не було б відоме слово «карієс». Хвороба зубів, яка має таку назву, найпоширеніша серед усіх захворювань людини.

Карієс – це патологічний процес, що повільно протікає в твердих тканинах зуба і виникає внаслідок розм’якшення верхнього шару зубної емалі. Вирішальну роль грає руйнівна діяльність про карієсогенних бактерій, що у порожнині рота.

Від того, на якій стадії розвитку хвороби пацієнт звернувся до стоматолога, безпосередньо залежить складність та вартість лікування карієсу.

Стадії розвитку захворювання

Поява плям на зубах – це перший сигнал початку розвитку карієсу. На цій стадії у клініці Narin Dental Care застосовується технологія лікування без свердління Icon. Вона дає можливість запобігти подальшому поширенню патологічного процесу без використання бормашини. На жаль, досить часто нам доводиться стикатися із занедбаним карієсом. Якщо відвідувати стоматолога лише 1 раз на 6 місяців, можна буде обійтися без таких неприємних процедур, як глибоке свердління, видалення нерва, ціна яких перевищує вартість лікування захворювання на ранній стадії.

Запущений запальний процес проникає через зубну емаль, дентин, вражаючи тканини пульпи та руйнуючи кореневі канали. Це призводить до необхідності видалення нерва, чищення та лікування зубних каналів. Часто канали мають великі розгалуження, створюючи цим чудові умови для хвороботворних організмів. Лікування каналів зуба передбачає ряд заходів щодо видалення ураженої частини пульпи, очищення та розширення каналів з подальшим їх пломбуванням.

На стадії пульпіту періодонтиту може знадобитися видалення пульпи, депульпація каналу, після чого зуб можна вважати «мертвим», навіть якщо він і не видаляється з ротової порожнини. У клініці Narin Dental Care лікування каналів проводиться з використанням ендо мотора з апекс локатором, з ним лікарю не доводиться покладатися виключно на вміння та інтуїцію, пристрій безпомилково визначає шлях і глибину опрацювання.

Пломбування зубів фотополімерами

Після лікування карієсу для відновлення форми та функції зруйнованого карієсом зуба необхідне пломбування.
Фотополімерний матеріалце єдиний розумний вибір у XXI столітті, навіть для людей, стиснутих у коштах.
Останнє десятиліття (2010-2019 рр.) у категорії «універсальні композити» найвища нагорода присуджувалася японському пломбувальному матеріалу Естелайт Сігма Квік, і саме його ми використовуємо для лікування. Різноманітність відтінків фотополімерних пломбувальних матеріалів дозволяє підбирати колір пломби відповідно до кольору зуба, і після встановлення фотополімерної пломби потрібного відтінку факт пломбування непомітний. Крім того, за допомогою фотополімерних реставрацій можна зробити зуби пацієнта навіть більш привабливими, ніж до стоматологічного лікування.

Переваги лікування в нашій клініці

У клініці Narin Dental Care лікування карієсу проводиться на високому професійному рівні. Застосовуються ефективні знеболювальні засоби та сучасні інструменти. Наконечники фірми КaVo (Німеччина), мають мінімальний шум і вібрацію, чотири точкове охолодження, що не допускає перегріву зуба. У комплексі з алмазними борами OkoDent (Німеччина) весь процес відбувається в рази! швидше та комфортніше.

(фото працюючого наконечника)

Щоб запломбувати зуби і забути про біль, неприємні відчуття, неможливість вільно усміхатися, телефонуйте адміністратору нашої клініки.

З Narin Dental Care Ваші зуби знову стануть здоровими та красивими!

Записатися на прийом

Наші контакти

Email: info@narindental.com
Робочі години: Пн - Пт: 09:00 - 21:00, Сб - Нд: 10:00 - 19:00
Контакти:
044 334 43 38