Хірургічний шаблон в імплантології

Досить часто пацієнти приходять у стоматологічну клініку, щоб поставити протези на місце відсутнього зуба, а частіше відразу кількох. Для того, щоб при встановленні імплантатів правильно та рівномірно розмістити їх у лунки відсутніх зубів, стоматолог моделює спеціальний зліпок. Він допомагає точно розрахувати кут входження в кістку кожного окремого імпланту, при цьому враховуються індивідуальні анатомічні особливості щелепи пацієнта.

 

1505474462 hirurgicheskie shablony dlya implantaczii zubovШаблон для імплантації є зліпками щелепи, в якому розташовані напрямні циліндри у вигляді гільз. Через них відбувається вкручування імплантатів відповідно до запланованого їх положення. На попередньому етапі лікар з’ясовує, чи вистачає обсягу кістки для вкручування титанового стрижня. Якщо його недостатньо, може знадобитися попередня операція зі збільшення кістки щелепи. Усуваються всі проблеми, виявлені у процесі діагностики, за необхідності проводиться лікування зубів та порожнини рота.

Пацієнту пропонують різні види імплантатів, асортимент виробів досить великий, тому кожен може вибрати потрібний для себе варіант.

Види протезування зубів з використанням хірургічних шаблонів

Що стосується різновидів шаблонів, то їх розрізняють кількох типів, на підставі клінічної картини лікар приймає рішення про встановлення:

  • з опорою на слизову – найчастіше використовується при повній відсутності зубів або їх малій кількості;
  • з опорою на зуби – поширений варіант у разі нестачі одного або кількох зубів;
  • з опорою на кістку – шаблон включає фрагмент щелепи, застосовується при втраті крайніх зубів.

 

Можуть також використовуватися суміщені варіанти, що дозволяють максимально ефективно встановити протези у кожному окремому випадку.

 

Зліпок виготовляється з акрилу або полімерного пластику, в комплекті до нього обов’язково йдуть інструменти. Це набір свердел з обмежувачами, що фіксують гвинти та інші необхідні для процедури пристосування.

Хірургічні шаблони для імплантації можуть бути знімними, незнімними та умовно знімними, це дозволяє використовувати їх у ряді особливо складних випадків.

Переваги застосування хірургічного шаблону при імплантації

Навігаційний зліпок має ряд незаперечних достоїнств, до них належать такі фактори:

  • виключаються помилки через людський фактор у випадку комп’ютерного моделювання шаблону;
  • точне прогнозування кінцевого результату, досягнення високого рівня естетичності;
  • значно знижується рівень травматичності, а також зменшується час проведення процедури;
  • прискорюється час приживлення зубних імплантів;
  • знижується ймовірність розвитку післяопераційних ускладнень;
  • полегшується робота лікаря з пацієнтом, у якого є патологія зубного прикусу.

 

Ціна на хірургічний шаблон для імплантації досить висока, але вона абсолютно виправдовується чудовим кінцевим результатом.

 

implantaciya po shablonu

Записатися на прийом

Наші контакти

Email: info@narindental.com
Робочі години: Пн - Пт: 09:00 - 21:00, Сб - Нд: 10:00 - 19:00
Контакти:
044 334 43 38